پیشنهادی که نمی توانید رد کنید؟ ترامپ فرانسه را با 25٪ تعرفه می کشد ، اما 180 روز به آن می دهد تا “به تجدید نظر در مورد مالیات اپل ، گوگل و دیگران بپردازد”

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ برای تلاش برای كاهش مالیات خدمات دیجیتال كشور ، 25 درصد عوارض واردات را بر كالاهای فرانسه تحمیل كرده است – این امر را روشن می كند كه پاریس چند ماه برای تجدید نظر در مورد كاهش سودهای Big Tech است.

دفتر نماینده تجارت آمریكا در روز جمعه فاش كرد كه این تعرفه می تواند حدود 1.3 میلیارد دلار کالاهای وارداتی فرانسوی مانند کیف های دستی و آرایشی را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال ، فرانسه 180 روز کامل دارد تا “موضوع را حل کن، از جمله از طریق انجمن های چند جانبه مانند سازمان همکاری و توسعه اقتصادی.
همچنین در rt.com
مرگ و مالیات: لابی های Big Tech پس از قتل در بیماری همه گیر Covid-19 مالیات زیادی را پرداخت نمی کننددولت ترامپ ماه هاست که بیش از مالیات خدمات دیجیتال خود ، انتقام مالی را به پاریس تهدید می کند – از زمانی که فرانسه ایده مالیات برخی از سودآورترین شرکت های آمریکایی را از بین برد. در حالی که ارزش نهایی محصولات تحت تأثیر تعرفه روز جمعه به میزان قابل توجهی کمتر از 2.4 میلیارد دلار کالاهایی است که دولت در ابتدا در ژانویه تهدید کرده بود ، و شامل محصولات نمادین فرانسوی مانند پنیر و شامپاین بود ، برخلاف وعده گزارش شده بین ترامپ و فرانسوی رئیس جمهور امانوئل مکرون برای به تعویق انداختن هرگونه جنگ تجاری احتمالی تا پایان سال 2020.

خبر مرتبط  علیرغم کاهش تاریخی تولید ، بازار نفت قبل از ماه ژوئن شاهد بهبودی نخواهد بود - RT Business News

ترامپ بارها فرانسوی ها را به “ناعادلانه“هدف قرار دادن بنگاههای فناوری ایالات متحده ، که شامل برخی از ثروتمندترین شرکت های کره زمین است – شرکت های تریلیون دلاری مانند الفبای والدین گوگل ، آمازون و اپل. مالیات فرانسه در نظر گرفته شده برای جبران گرایش شرکتهای فنی برای ایجاد دفتر مرکزی شرکت های خود در کشورهایی است که در عین تولید درآمد عظیم در بازار فرانسه ، تقریباً هیچ گونه مالیات شرکت را پرداخت نمی کنند. پیش بینی می شود سالانه حدود نیم میلیارد یورو تأمین کند – در صورت اجازه اجرا ، یعنی.

خبر مرتبط  اپل از دادگاه خواست تا پیشنهاد Epic Games را برای نگه داشتن Fortnite در فروشگاه App در حین نبرد قانونی با پرداخت های درون بازی رد کند - RT Business News

3 درصد مالیات بر 30 شرکت بزرگ فناوری تأثیر خواهد گذاشت ، اما فقط مربوط به شرکتهایی است که سالانه بیش از 750 میلیون یورو از کار خود خارج می کنند. »فعالیتهای دیجیتال، “با حداقل 25 میلیون یورو از فرانسه.
همچنین در rt.com
اتحادیه اروپا تصمیم دارد سیگنال بزرگ فناوری ایالات متحده را با مالیات دیجیتال به منظور تأمین مالی بهبود اقتصادی Covid-19 به کار ببنددروشن است که چرا واشنگتن نمی خواهد فرانسه با توجه به اینکه چندین کشور دیگر ، از انگلیس گرفته تا ایتالیا ، ترکیه و روسیه ، اقدامات مشابهی را انجام می دهند ، فرانسه را با مالیات برقی پیش ببرد. اتحادیه اروپا همچنین تلاش کرده است تلاش های گسترده ای را برای مالیات بر Big Tech انجام دهد ، اگرچه هیچ کدام هنوز موفق نبوده اند. با این حال ، بدن در ماه مه دوباره این ایده را به عنوان یک روش ممکن برای بستن کمبود بودجه ناشی از سقوط اقتصادی که همراه با همه گیر Covid-19 بود ، شناور کرد.

خبر مرتبط  خداحافظ بنیامین! روند جهانی دلاریزاسیون جهانی همچنان ادامه دارد و تقاضای طلا را به بالاترین حد خود افزایش می دهد - RT Business News

این کشورها احتمالاً با اضطراب فرانسه را مشاهده می کنند تا ببینند آمریکا در ازای انجام چه مجازاتی مجازات ها را محکوم می کند ، تلاشی بی سابقه در کارخانجات آمریکایی با منابع و قدرت بیشتر از بسیاری از کشورهای جهان است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!