پیتر شیف به Boom Bust گفت: “به لطف خلبان اتوماتیک تورم” ایالات متحده به لطف چاپ پول مداوم فدرال رزرو

فدرال رزرو ایالات متحده معتقد است که بهبود اقتصادی کشور می تواند تورم موقتی را تحریک کند ، وعده می دهد که اگر از آستانه مورد نظر فراتر رود ، ابزارهایی برای مقابله با آن دارد.

بوم بوست RT درباره عواقب چنین سیاست پولی شل با پیتر شیف اقتصاددان گفتگو کرد. او معتقد است که اقتصاد ایالات متحده هنوز خیلی ضعیف است و تورم در واقع بسیار کم است “نقاب زدن” به عنوان بهبود.

“تمام آنچه که ما انجام می دهیم صرف هزینه هایی است که فدرال رزرو چاپ می کند ، اما این چاپ پول ، تورم است. و این همان چیزی است که رشد اقتصادی را تحریک می کند “ او در آخرین نمایش گفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=RJgZmCOMuQY

به گفته شیف ، بانک فدرال هرگز از ابزاری که درباره آن صحبت می کند استفاده نخواهد کرد ، زیرا چنین اقدامی باعث از بین رفتن آن می شود “خانه کارتها” ساخته است برای درست کردن اوضاع ، ایالات متحده باید همه اقدامات محرک را معکوس کند و همچنین با افزایش مالیات و اجازه دادن به افزایش نرخ بهره ، عرضه پول را کاهش دهد. با این وجود ، بعید به نظر می رسد که همه این اتفاقات رخ دهد و قیمت های مصرف کننده در نهایت رو به افزایش است “برو پشت بام ،” تحلیلگر اشاره کرد.

“ما اینجا در جاده تورم در خلبان اتوماتیک هستیم” شیف در پایان یادآوری تضمین های دولت قبل از وقوع بحران های مالی قبلی یادآوری شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  ضعف دلار و ویروس کرونا باعث افزایش جذابیت پناهگاه طلا می شود - RT Business News