پیتر شیف به بوم بوست می گوید – تقاضای طلا به عنوان یک جایگزین پولی به طرز چشمگیری افزایش می یابد – RT Business News

قیمت فلزات ، از جمله طلا و مس ، در طول همه گیر Covid-19 در حال افزایش است. طلا از مارس بیش از 15 درصد به دست آورد ، در حالی که مس فلز صنعتی در طی چهار ماه گذشته 35 درصد افزایش یافته است.

پیتر شیف ، مدیرعامل پایتخت یورو اقیانوس آرام ، پیوست RT با پیوستن به شرکت پیتر شیف ، که پیش بینی می کند تمام فلزات با تورم بسیار بالاتر رانده شوند ، پیوست.

خبر مرتبط  عربستان سعودی از قیمت های پایین نفت برای مجبور کردن آمریکا برای قطع تولید شیل استفاده می کند ، اما صدمه زدن به همه کشورها ممکن است مذاکرات را سریع کند - RT Business News

دلال بورس اوراق بهادار می گوید که او است “صعود به مس ،” وی افزود: به دلایل مختلف ، او همچنین روی طلا که در صنعت نیز مورد استفاده قرار می گیرد صعود می کند – البته به اندازه مس نیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=i0Tjr-685Us

عامل افزایش قیمت طلا این است که همه مردم متوجه می شوند که دلار آمریکا بسیار پایین تر است ، با این که شیف خاطرنشان می کند “ما اساساً تهدید می كنیم كه آن را به فراموشی می رسانیم.” او می گوید ، مردم در سرتاسر جهان باید به دنبال فروشگاه های با ارزش باشند “آنها فقط نمی توانند ارز نگه دارند ، زیرا با تورم به مرگ آنها مالیات می شود.”

بیشتر بخوانید: ممکن است قیمت مس “بهبود فوق العاده” در سال 2020 باشد

خبر مرتبط  مدیرعامل پیشین Wirecard با رسوایی ضربه به جرم جعل درآمد دستگیر شد - دادستان های آلمانی - RT Business News

او اضافه می کند: “تقاضا برای طلا به عنوان یک جایگزین پولی از سوی بانک های مرکزی و شهروندان خصوصی در ماه ها و سال های آینده به طرز چشمگیری افزایش می یابد.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید