پکن NYC را به عنوان محل زندگی اکثر میلیاردرها کنار می گذارد – لیست Forbes 2021 – RT Business News

برای اولین بار ، پایتخت چین به مرکز میلیاردرهای جدید جهان تبدیل شده است. به گفته فوربس ، پکن در سال 2020 33 میلیاردر جدید به دست آورد ، که مجموع آنها را به 100 می رساند و شهر نیویورک را با اختلاف اندکی 99 شکست می دهد.

فهرست سالانه میلیاردرهای جهان برای سال 2021 نشان داد که سیب بزرگ در مدت زمان مشابه تنها هفت میلیاردر جدید به آن افزوده است.

“چین به سرعت از مشکلات همه گیر خود برگشت ، و از شماره 4 به شماره 1 در لیست سالانه ما افزایش یافت ،” گزارش را گفت.

به طور کلی ، پنج شهر چین در میان 10 میلیاردر جهان با بیشترین میلیاردر قرار گرفتند. هنگ کنگ با 80 میلیاردر در مکان سوم ، شنژن در 68 با 68 و شانگهای در 64 با 64. هانگژو 21 میلیاردر اضافه کرد که برای پیشی گرفتن از سنگاپور برای شماره 10 کافی است.

پایتخت انگلیس ، لندن ، هفت نفر از ساکنان میلیاردر دیگر را نیز محاسبه کرد ، حتی اگر از مکان پنجم به هفتم برسد “محبوب ترین خانه برای ثروت های ده رقمی.” با جمع آوری 10 تیم برتر ، مسکو از مکان سوم به چهارم سقوط کرد ، در حالی که بمبئی و سانفرانسیسکو – هر کدام 48 میلیاردر زندگی می کنند – در رتبه 8 قرار گرفتند.
همچنین در rt.com
بدهی جهانی با افزایش 281 تریلیون دلاری در سال 2020 ، در سال جاری دوباره افزایش می یابد – گزارشبراساس این گزارش ، ثروتمندترین تازه وارد پکن وانگ نینگ 34 ساله است که تجارت اسباب بازی پر رونق او ، پاپ مارت ، در دسامبر سال 2020 در هنگ کنگ عمومی شد. “ژانگ ییمینگ ، ثروتمندترین مرد جهان و بنیانگذار احساس شبکه های اجتماعی TikTok ، دارایی خالص خود را دو برابر کرد و به 35.6 میلیارد دلار رسید.”

در این گزارش آمده است که فوق ثروتمندان جهان سال گذشته با وجود همه گیری رکود اقتصادی و اقتصادی Covid-19 حتی ثروتمندتر شدند. در سطح جهان ، 660 نفر میلیاردر جدید شدند و مجموع جهان را به ارزش 255 میلیاردر به ارزش مجموعاً 13.1 تریلیون دلار ، به ازای هر فوربس ، رساندند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  هند از برنامه بلندپروازانه ای برای تبدیل شدن به قطب تولید جهانی فناوری پرده برداشت - RT Business News