پکن بخش 1100 کیلومتری خط لوله گاز طبیعی روسیه – چین را راه اندازی کرد – RT Business News

چین بخش میانی خط لوله گاز طبیعی چین و روسیه را به بهره برداری رسانده است. این گاز از روسیه به خط لوله گاز سیبریا متصل است که سوخت آبی را به شمال چین می رساند.

با توجه به شبکه دولتی لوله نفت و گاز چین (PipeChina) ، بخش 1110 کیلومتری خط لوله با افزایش 27 میلیون تأمین گاز ، توسعه منطقه پکن-تیانجین-هبی ، منطقه اصلی تولید کشور را تحریک می کند. متر مکعب در روز.

خبر مرتبط  پروفسور ولف به Boom Bust - RT Business News گفت: اقتصاد آمریكا ممكن است بدون تزریق گسترده دیگری با سقوط بی سابقه ای روبرو شود
همچنین در rt.com
میزان گازرسانی روسیه به چین به بالاترین رکورد رسیدبخش جدید از شهر چانگلینگ در جیلین آغاز می شود و تا شهر یونگ کینگ در هبی امتداد می یابد و خطوط انتقال گاز موجود در مناطق شمال شرقی و شمالی کشور و همچنین پروژه های ذخیره سازی گاز در دالیان ، تانگشان و لیائو را به هم متصل می کند.

خبر مرتبط  تحلیلگر - RT Business News - قیمت طلا می تواند طی دو سال به 3500 دلار برسد

گزارش شده است که مسیر جدید همچنین به بهبود کیفیت هوا در منطقه ، جایی که یک چهارم ظرفیت فولاد سازی چین واقع شده است ، کمک خواهد کرد.

PipeChina می گوید ، قسمت شمالی مسیر بین المللی گاز در دسامبر 2019 راه اندازی شد و تاکنون حدود چهار میلیارد متر مکعب گاز طبیعی منتقل کرده است.
همچنین در rt.com
چین معتقد است تقاضای گاز طبیعی تا حد زیادی افزایش می یابدخبر مرتبط  بیت کوین پس از تجمع چشم نواز سال نو به کمتر از 30،000 دلار سقوط می کند - RT Business News

چین ساخت قسمت جنوبی خط لوله چین-روسیه شرقی را در ماه ژوئیه آغاز کرد و مسیر را به شانگهای در شرق چین گسترش داد. پیش بینی می شود این خط لوله با تکمیل در سال 2025 به ظرفیت سالیانه 38 میلیارد متر مکعب برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید