پوند استرلینگ پوند پس از نخست وزیر جانسون به دلیل Covid-19 به ICU منتقل شد – RT Business News

پوند انگلیس در پی پذیرش نخست وزیر بریتانیا تحت تأثیر کرونوی ویروس بوریس جانسون ، پس از “وخیم تر شدن وضعیت وی در بیمارستان” ، در مقایسه با دلار و یورو به شدت کاهش یافته است.

پوند در اطلاعیه دوشنبه شب 0.3 درصد در برابر دلار کاهش یافت ، معادل 1.2229 دلار. در برابر یورو با 0.1 درصد کاهش به 1.1326 یورو رسید.

خبر مرتبط  بانک های بزرگ می توانند در انتقال انرژی جهانی میلیاردها دلار از دست بدهند - RT Business News

گرچه ممکن است این سقوط در خارج از بازار ارز قابل توجهی به نظر نرسد ، نمی توانست در زمان بدتری برای پوند اتفاق بیفتد ، که در هفته های اخیر در پایین ترین نرخ های تاریخی در برابر دلار معامله می شد. بریتانیا – مانند بسیاری از اقتصادهای جهان در میان همه گیر کروناویروس – در تلاش است اقتصاد خود را همچنان ادامه دهد زیرا قفل در سراسر کشور بسیاری از مشاغل را مجبور کرده است که درهای خود را ببندند.

خبر مرتبط  بازارهای سهام جهانی در میان ترس فزاینده از تجدید حیات Covid-19 در حال سقوط هستند - RT Business News

وزیر امور خارجه دومینیک رهاب در حالی که در بخش مراقبت های ویژه قرار دارد به جای او در جانسون خدمت کرده است. گفته شد كه در آن زمان بستری شدن در بیمارستان نخست وزیر صرفاً احتیاطی است كه به توصیه پزشكان صورت گرفته است.
همچنین در rt.com
نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، به مراقبت ویژه ای که از Covid-19 رنج می برد ، نقل مکان کردخبر مرتبط  اقتصاد جهانی از زمان جنگ جهانی دوم با شدیدترین بحران روبرو است - وزیر امور خارجه ژاپن - RT Business News

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید