پوتین وعده حمایت جدی از مشاغل روسی را که از بحران کرونا ویروس صدمه دیده است – RT Business News

رئیس جمهور روسیه ، ولادیمیر پوتین ، با تأمین بودجه برای ادامه پرداخت حقوق به کارمندان به جای اینکه مرخص شود در میان همه گیری Covid-19 ، اقدامات جدیدی را برای حمایت از مشاغل کوچک و متوسط ​​پیشنهاد کرده است.

پوتین در دیدار با اعضای دولت روز چهارشنبه ، پیشنهاد كرد كه سخت ترین شركت های غیر غذایی را به لیست مشاغل كوچك و متوسط ​​اضافه كنید.

رئیس جمهور گفت که ، از 18 ماه مه ، شرکت هایی که حداقل 90 درصد از کارمندان خود را حفظ کرده اند ، وجوه حقوق و دستمزد را از دولت دریافت می کنند. پشتیبانی براساس تعداد کل کارمندان تا اول آوریل محاسبه می شود. هر کارمند شرکت های تحت تأثیر این امکان را دارد که مبلغ حداقل یک دستمزد (12،130 روبل یا 160 دلار) مطالبه پرداخت کنید. همه شرکت های واجد شرایط می توانند تا 1 ماه مه درخواست چنین کمک هایی را داشته باشند.

خبر مرتبط  بدترین تأثیر coronavirus در اقتصاد روسیه بیش از پیش - پوتین - RT Business News

رئیس دولت همچنین گفت که حداقل 75 درصد از حجم وام های پرداخت حقوق باید با ضمانت های بزرگترین موسسه توسعه روسیه VEB.RF تأمین شود و این اقدامات باید گسترش یابد.
همچنین در rt.com
آشفتگی بازار جهانی فرصت های اقتصادی را برای روسیه ایجاد می کند – پوتینوی همچنین پیشنهاد کرد وامهای نرم افزاری را برای تکمیل سرمایه در گردش شرکتهای حیاتی ارائه دهد. وی گفت: “با توجه به مشاغل مهم سیستماتیک ، من از دولت می خواهم که فهرست خود را بر اساس معیارهای واضح و عینی مشخص کند. این شرکت باید شامل شرکتهایی باشد که برای کل اقتصاد ملی بسیار مهم هستند. “ او گفت.

خبر مرتبط  داو جونز برای اولین بار 30،000 نقطه عطف را شکست زیرا سهام در میان امیدهای واکسن و شروع رسمی انتقال بایدن افزایش یافت - RT Business News

از جمله اقدامات اعلام شده همچنین بسته 200 میلیارد روبل (2.6 میلیارد دلار) از دولت فدرال برای حمایت از بودجه های منطقه بود.

رئیس جمهور به طور جداگانه پیشنهاد کرده است بیش از 23 میلیارد روبل (308 میلیون دلار) برای صنعت حمل و نقل هوایی که یکی از بیشترین آسیب های این بیماری جهانی است ، اختصاص دهد ، با اکثر پروازهای مسافری لغو شده و مرزهای بسیاری از کشورها بسته شده است.

خبر مرتبط  سقوط قیمت نفت خام بالاخره صنعت نفت ایالات متحده را وادار به کاهش تولید و یا شکسته شدن می کند - RT Business News

به گفته پوتین ، دولت باید اثربخشی و کفایت اقدامات انجام شده در پاسخ به بیماری همه گیر را ارزیابی کند و راهکارهایی را ارائه دهد.

تعداد موارد تأیید شده در روسیه در روزهای اخیر به بیش از 24000 رسیده است ، که در این میان 198 تلفات مربوط به Covid-19 رخ داده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید