پوتین از اقدامات همه جانبه برای حمایت از اقتصاد و مشاغل روسیه در میان همه گیری های کوروی ویروس خبر داد – اخبار بازرگانی RT

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به دولت و بانک مرکزی دستور داده است که در میان شیوع COVID-19 ، یک برنامه حمایت از مشاغل اضافی تهیه کنند. وی گفت که این برنامه باید طی پنج روز تحقق یابد.

به گفته رئیس جمهور ، باید به شرکت ها اجازه می داد “برای حفظ اشتغال و حقوق” با حداکثر نرخ

پوتین پیشنهاد كرد كه بحران كورو ویروس ممكن است منجر به خسارات قابل ملاحظه ای برای كسب وكارها شود ، و افزود: “ضروری است تا رکود کاهش یابد ، ضربات را برای مشاغل نرم کند ، که ضرر و زیان آنها در حال حاضر قابل توجه است و ممکن است بدتر شود.”

رهبر روسیه همچنین یک برنامه قسطی سالانه پرداخت مالیات برای شرکت ها در رابطه با مالیات های معوق به دلیل همه گیر بودن را پیشنهاد داد. “ما چنین بدهی هایی را ترمیم خواهیم کرد. آنها حداقل در یک سال پس از انقضاء معوق ، می توانند به صورت یکنواخت ، ماهانه و با اقساط مساوی بازپرداخت شوند.” او گفت.

خبر مرتبط  نویسنده می گوید گزارش Keizer - RT Business News - ایالات متحده باید "ذهنیت زمان جنگ" را برای حل چالش چین فرض کند
همچنین در rt.com
آشفتگی بازار جهانی فرصت های اقتصادی را برای روسیه ایجاد می کند – پوتینپوتین همچنین به دولت دستور داده است که تمدید بازپرداخت وام های مصرف کننده و وام را برای تعداد بیشتری از روس ها در دسترس قرار دهد.

“در ماه مارس دستور دادم [the cabinet – Ed.] برای اطمینان از گزینه تمدید بازپرداخت وام های مصرف کننده و وام برای شهروندان. من از دولت می خواهم که این اقدام حمایتی را در نظر بگیرد تا در اختیار تعداد بیشتری از مردم قرار گیرد. “ او گفت.

خبر مرتبط  چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده کاهش می یابد - RT Business News

پوتین پیشتر کل آوریل را یک ماه غیر کار با مرخصی پرداخت اعلام کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید