پنیرهای فرانسوی به طور تصادفی به لطف Covid-19 پنیر پرفروش جدید را کشف کردند (VIDEO) – اخبار تجاری RT

در نمونه ای نادر از چیزهای خوبی که از ماه ها تعطیل شدن ناشی می شود ، پنیر سازان فرانسوی به طور اتفاقی کالای جدیدی را کشف کردند که در بین مشتریانشان مورد توجه قرار گرفته است.

همه گیر کروناویروس بسیاری از مشاغل و صنایع مختلف را در سراسر جهان به لرزه درآورد. در فرانسه ، تولید کنندگان شراب و پنیر نمادین پس از تعطیلی گسترده رستوران ها و بازارها ، شاهد کاهش چشمگیر سفارشات بودند.

خانواده ای از تولید کنندگان پنیر از کمون فرانسه Saulxures-sur-Moselotte نیز در اوج این اپیدمی در این کشور دچار افت فروش شدند. در آغاز قفل شدن ، لیونل و لورا وکسلایر نزدیک به 60 پنیر مونستر را در انبار داشتند.

خبر مرتبط  انبار نفت در نزدیکی نقطه شکست ، به عنوان موسسه آمریكایی پترولیوم 13 میلیون بشكه از ساخت خبر می دهد - RT Business News

این زن و شوهر با مشغول نگه داشتن مشاغل خانوادگی ، پنیر نرم و بوی نرم را به مدت یک ماه دست نخورده رها کردند … فقط برای کشف اینکه این موضوع به چیزی کاملاً جدید تبدیل شده است. پنیر ، که در اتاق بالغ جدا شده است ، یک پوست گلدار مات و مایل به خاکستری ایجاد کرد و طعم دیگری داشت.

خبر مرتبط  ایرباس نسبت به اخراج گسترده در میان "بحران شدید" در تاریخ شرکت هشدار داد - RT Business News

“ما بعضی از دسته ها را بلوغ می کردیم و یک دسته خاص ، ما شروع به تبدیل شدن به مونستر کردیم ، اما این کار را کنار گذاشتیم و به دلیل کمبود وقت با آن دست کشیدیم زیرا لازم بود که بعد از قفل روی سفارشات و تحویل خانه تمرکز کنیم.” لورا Vaxelaire به یاد می آورد.
همچنین در rt.com
کووید 19 اقتصاد فرانسه را به رکود عمیق کشاند و امثال آن از سال 1945 تاکنون ندیده استپنیر جدید به یک نام احتیاج داشت و با توجه به اینکه در حین محاصره در سطح کشور متولد شده است ، آنها تصمیم گرفتند آن را “محدود” كنند ، كه به معنای “محصور” یا “قفل شده” است.

خبر مرتبط  گردشگری جهانی تقریباً 200 میلیارد دلار در طول قفل شدن کورو ویروس از دست داد - UN - RT Business News

“پنیر قفل شونده” شد “ستاره پس از حبس” ، به گفته لیونل وكسلر ، پس از اوقات سخت قرنطینه اجباری ، به خانواده كمك بسیار لازم شد.

“در حال حاضر ما از قبل سهام بیشتری نداریم” همسرش در یک فیلم Ruptly گفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید