پس انداز کنید! – اخبار تجاری RT

نرخ پس انداز شخصی ایالات متحده ، که نشان می دهد پس از پرداخت مالیات و هزینه کردن ، چه میزان از درآمد مردم باقی مانده است ، در ماه گذشته به 33 درصد تاریخی رسید ، زیرا کووید-19 اقتصاد را لرزاند.

اطلاعات منتشر شده در روز جمعه توسط دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی آمریكا نشان داد كه میزان پس انداز در تنها یك ماه در حدود 20 درصد افزایش یافته و از زمان آغاز ردیابی در دهه 1960 میزان بالاترین میزان را به خود اختصاص داده است. نرخ فعلی تقریبا دو برابر بیشتر از زمان رکود اقتصادی 1973- 1973 است که اوج قبلی بیش از 17 درصد به ثبت رسیده است.

خبر مرتبط  بیکاری در منطقه یورو با وجود کاهش محدودیت های ویروس کرونا ، همچنان در حال افزایش است - RT Business News
همچنین در rt.com
ثروت میلیاردرهای آمریکایی در طول همه گیری ، به بیش از 3 تریلیون دلار رسیده استافزایش پس انداز ، گرچه برای خانواده های فردی آشکار است ، اما می تواند اثرات مفیدی بر اقتصاد بگذارد. از آنجا که مردم پول نقد خود را نگه می دارند و هزینه کمتری دارند ، احیای فعالیت اقتصادی ، که توسط این بیماری همه گیر شده است ، بسیار سخت است. با توجه به محدودیت های کورو ویروس در خانه که در خانه گیر کرده بودند ، هزینه های مصرف کننده در ماه آوریل بالغ بر 13 درصد کاهش یافت.

خبر مرتبط  اگر ترامپ WeChat را ممنوع کند - فروش سیب در چین می تواند خراب شود - RT Business News

پس انداز بی سابقه با وجود آمار بیکاری در سطح رده های اقتصادی که از زمان رکود بزرگ دیده نشده است ، به دست می آید ، زیرا بیش از 40 میلیون آمریکایی طی 10 هفته گذشته درخواست مزایای بیکاری داده اند. با وجود اخراج های گسترده ناشی از بستن قفل و اقدامات دیگر برای مهار ویروس ، درآمد شخصی یکبار مصرف (بودجه در دسترس برای هزینه یا پس انداز) 12.9 درصد افزایش یافته است.
همچنین در rt.com
ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده علیرغم تسکین در اقدامات قفل ، 2.4 میلیون نفر افزایش می یابدتأثیر ویرانگر Covid-19 بر اقتصاد قبلاً در داده های سه ماهه اول منتشر شده در اوایل هفته منتشر شده بود. ایالات متحده بعد از بحران مالی سال 2008 بدترین ربع را متحمل شد ، زیرا تولید ناخالص داخلی در سه ماه اول سال پنج درصد کاهش یافته است.

خبر مرتبط  اقتصاددان به بوم بوست گفت: حملات سیاسی به هواوی نشان می دهد ایالات متحده و انگلیس می خواهند دیوار آهنی دیجیتال در سراسر جهان برپا کنند - RT Business News

“کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول پاسخ به گسترش COVID-19 را منعکس کرد.” دفتر روز پنجشنبه گفت ، افزود که تأثیر کامل این بیماری همه گیر با نتایج سه ماهه اول نمی تواند تخمین زده شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید