پس از سقوط تاریخی زیر صفر ، بازگشت نفت خام ایالات متحده به خاک مثبت باز می گردد – RT Business News

یک روز پس از سقوط شوک که سرمایه گذاران بی سر و صدا و بازارهای بورس اوراق بهادار در جهان را لرزاند ، قیمت های وست تگزاس واسطه ای بالا رفته است و از صبح سه شنبه برای کسانی که نگران هستند ، آرامش بخشید.

معاملات آینده آمریکا پرید بیش از 100 درصد ، با عبور دوباره از نقطه عطف 0 $ – البته برای در حدود 1.36 $ در هر بشکه در زمان نوشتن.

در اوایل روز دوشنبه ، قرارداد ماه مه WTI – که قرار است در روز سه‌شنبه منقضی شود – معاملات با تکان دهنده به پایان رسید – 37.63 دلار در هر بشکه. با این حال ، قرارداد ژوئن در ساعات بورس سهام آسیا به حدود 21.35 دلار افزایش یافت.

در همین حال ، برنت ، معیار جهانی ، معاملات زیر 25 دلار در هر بشکه را تجربه می کند ، که در اوایل روز از کاهش جزئی رنج می برد.

خبر مرتبط  Huawei برای ساخت بزرگراه های فوق پیشرفته و پیشرفته روسیه - مشارکت RT News News

سقوط WTI روز دوشنبه اولین باری است که قرارداد معاملات آتی نفت خام از زمان آغاز بورس کالا در نیویورک (NYMEX) در سال 1983 معامله شد. روز دوشنبه 550 امتیاز ، در حالی که S&P 500 و Nasdaq به ترتیب 1.6 و 0.8 درصد سقوط کردند.

ذخیره جهانی نفت در حال حاضر به دلیل کاهش تقاضای ناشی از بیماری همه گیر کوروی ویروس در حال حاضر به مرز خود رسیده است. پیش از این ، اوپک + موفق شد با کاهش 9/7 میلیون بشکه در روز کاهش تولید پس از مذاکرات ماراتن ، توافق کند ، اما هنوز هم ترس وجود دارد که قیمت های نفت خام به دلیل درخشش در ماه آوریل ممکن است در پایین ترین سطح خود باقی بمانند.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار انرژی به Boom Bust - RT Business News گفت ، پایان کار آمیختگی ایالات متحده از آنجایی که می دانیم احتمالاً اجتناب ناپذیر است

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید