پس از بهبود تقاضای جهانی ، روسیه باید سهم بازار نفت خود را بازیابد – وزارت انرژی – RT Business News

الكساندر نوواك ، وزیر انرژی روسیه گفت ، مسكو برنامه چاه های نفت ناتمام را تهیه كرده است كه می تواند پس از بهبود تقاضای جهانی از بیماری ویروس كرونا شروع به كار كند.

“یک بار [oil] تقاضا شروع به بازگشت به سطح قبل از بحران می کند ، برای روسیه و سایر کشورهای تولید کننده نفت بسیار مهم خواهد بود که به سرعت سهم بازار خود را بازیابند ، یا حتی آن را افزایش دهند. “ وزیر گفت.

چاه های جدید در سالهای 2020-201 حفر می شوند اما تا آوریل 2022 که انقضا توافقنامه فعلی اوپک + بیکار خواهد ماند. متعاقباً با توجه به رشد مورد انتظار تقاضای انرژی ، چاه ها طی چند سال آینده راه اندازی می شوند.

خبر مرتبط  قیمت نفت با افزایش سهولت و کاهش اوپک ، راه را برای بهبودی بالا می برد - RT Business News

به گفته نواک ، دولت در نظر داشت سه سال تخفیف مالیاتی برای شرکت های درگیر در برنامه از ابتدای سال 2022 تخمین بزند ، تعداد چاه های ناتمام را 2700 تخمین می زند. بانک ها بخشی از وجوه خود را تحت ضمانت بانک دولتی VEB تأمین می کنند و در حالی که تخفیف مالیاتی 32 میلیارد روبل (419 میلیون دلار) تخمین زده می شود ، بودجه قرار است پس از بهره برداری از چاه ها ، 1.15 تریلیون روبل (15 میلیارد دلار) را بدست آورد.

خبر مرتبط  برنامه B؟ طبق گفته های برانسون ، ویلیام آتلانتیک را برای تصمیم گیری برای نجات مالی تصمیم می گیرد - RT Business News
همچنین در rt.com
سود روسنفت با کاهش ویروس کرونا در کاهش تقاضای نفت ، سقوط می کندنواک گفت که کل هزینه های شرکت های نفتی 300-400 میلیارد روبل (4-5 میلیارد دلار) دیده می شود. وی پیشنهاد داد که شرکت ها باید تولید انرژی “سبز” را تا زمان بهبود تقاضای نفت انجام دهند. وزیر گفت ، ایده مشابهی می تواند برای بخش گاز در نظر گرفته شود ، همچنین در تقاضای ضعیف در میان همه گیر ویروس کرونا آسیب دیده است.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی "برای مدت طولانی" به سطح قبل از همه گیری باز نخواهد گشت - Deutsche Bank - RT Business News

در حال حاضر کشورهای اوپک + برای حمایت از کاهش قیمت ها به دلیل همه گیری ، میزان تولید نفت را تا ماه دسامبر 7.7 میلیون بشکه در روز کاهش می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید