پست های آمازون سود خود را به عنوان اپل متشکرند که علیرغم بدترین درآمد در ایالات متحده ، هزینه های محرک برای درآمد ناخوشایند را تشکر می کند – اخبار تجاری

آمازون و اپل سود بزرگ سه ماهه خود را گزارش داده اند ، در حالی که اپل شاهد بزرگترین سود خود در حالی بود که اپل درآمدهای قدرتمندی کسب کرد ، حتی در حالی که کووید 19 اقتصاد ایالات متحده را به بدترین انقباض رکورد خود رساند.

این دو غول فناوری نتایج سه ماهه دوم خود را در روز پنجشنبه اعلام کردند ، هر دو انتظار داشتند در وال استریت به عنوان فروش آنلاین و محصولات مجازی در میان بحران سلامتی در حال افزایش است.

درآمد آمازون به 88.9 میلیارد دلار افزایش یافت که نسبت به سال 2019 40 درصد افزایش داشت و این شرکت در ماه های اخیر حدود 175000 کارمند جدید را به ارمغان آورد. اگرچه پیش بینی کرده بود که پس از انداختن میلیارد ها دلار در اقدامات مربوط به کورو ویروس ، پول خود را از دست بدهد ، با این حال درآمد خالص آمازون در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده است ، از 2.6 میلیارد دلار به 5.2 میلیارد دلار ، در چیزی که مدیرعامل جف بزوس معتقد است. “یک ربع بسیار غیرمعمول دیگر”

“من نمی توانم به کارمندان خود در سراسر جهان افتخار و سپاسگزار باشم. همانطور که انتظار می رفت ، ما بیش از 4 میلیارد دلار در هزینه های افزایشی مربوط به Covid-19 در سه ماهه صرف کرده ایم تا در ایمن سازی کارمندان و تحویل محصولات به مشتریان در این زمان از تقاضای زیاد ، ایمن باشیم. “ بزوس گفت در انتشار مطبوعات.

خبر مرتبط  تجارت الکترونیکی ممکن است عامل توسعه مشاغل روسی در چین باشد - RT Business News

علیرغم هزینه های زیاد ، آمازون بخاطر رسیدگی به این بیماری همه گیر شده است ، در حالی که کارمندان بارها از کمبودهای اساسی وسایل محافظتی و شرایط کار ناامن شکایت می کنند ، عده ای حتی می گویند که پس از صحبت در مورد کمبود تجهیزات ، اخراج شده اند. پادشاه تجارت الکترونیک همچنین گرما را پس از كاهش فشار ناچیز 2 دلاری برای كارگران ، گرمازد ، حتی وقتی كه بزوس و دیگر مدیران شركت می بینند ثروتشان متورم است.

خبر مرتبط  ریک سانچز به بوم بوست می گوید - تعداد بیکاری های گل سرخ ایالات متحده در ماه آینده ناگهان بسیار تاریک تر می شود - RT Business News
همچنین در rt.com
افت ناخوشایند برای همیشه در اقتصاد ایالات متحده به دلیل سقوط تولید ناخالص داخلی 33٪ به دلیل کمبود همه گیر Covidبا وجود انقباض اقتصادی گسترده ایالات متحده به دلیل تعطیلی تجارت طولانی مدت ناشی از این همه گیر – نزدیک به 33 درصد بین آوریل و ژوئن کاهش یافت ، اما بدترین آمار در این زمینه ثبت شده است. با توجه به سود در هر رده.

این بیماری همه گیر برای اپل بوده است ، زیرا مصرف کنندگان مجبور به کار و یادگیری از خانه هستند و به طور فزاینده به دستگاه ها و برنامه های آن نگاه می کنند. مدیرعامل تیم کوک همچنین هزینه های امدادرسانی اضطراری در ایالات متحده و جاهای دیگر را برای عملکرد این شرکت اعتبار داد.

خبر مرتبط  هند با 19 دلار در هر بشکه در صدر ذخایر استراتژیک نفت خود قرار گرفت - RT Business News

“من فکر می کنم محرک اقتصادی موجود بود – و من فقط روی ایالات متحده متمرکز نشده ام ، بلکه به طور گسترده تر – کمک کننده بود.” وی به رویترز گفت ، الف “قوی” راه اندازی آیفون SE نیز در رکود فروش پس از رکود در ماه آوریل ، نقش ایفا کرد.

سهام برای آمازون و اپل در معاملات پس از ساعت ها روی پاشنه گزارش های خوش بینانه سه ماهه پنجشنبه ، به ترتیب 4.9 و 6.1 درصد افزایش یافت.
همچنین در rt.com
اقتصاددان کهنه کار ، استفان روچفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!