پروژه انرژی روسیه را به دلیل وضعیت ناوالنی سیاسی نکنید – مرکل – RT Business News

صدراعظم آلمان ، آنگلا مرکل ، نسبت به سیاسی کردن خط لوله گاز نورد استریم 2 به رهبری روسیه هشدار داده است ، گفت که با وجود تلاش های ایالات متحده برای خنثی کردن پروژه انرژی ، ساخت آن باید به پایان برسد.

“نظر ما این است که Nord Stream 2 باید تکمیل شود ،” مرکل روز جمعه گفت. وی افزود: این پروژه ماهیت کاملاً اقتصادی دارد و نباید با او رابطه برقرار کند با الکسی ناوالنی رهبر فعال ضد فساد روسیه که هم اکنون پس از یک مسمومیت مسموم در آلمان تحت معالجه است.

خبر مرتبط  استراتژیست اصلی به Boom Bust گفت: "روزهای نامطبوع" برای بورس سهام ایالات متحده مهم نیست و دولت چه کاری را انجام می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
“تلاش برای اخاذی”: آلمان با وجود تهدیدهای ایالات متحده ، مجدداً به تعهد خود در مورد پروژه گاز روسیه تأکید می کنداین خط لوله که به منظور افزایش عرضه گاز به آلمان و سایر کشورهای اروپایی با 55 میلیارد متر مکعب در سال (سال) ساخته شده است ، هم اکنون در دریای بالتیک در حال اتمام است. پس از اینکه شرکت سوئیس-هلندی Allseas کشتی های خود را به دلیل تهدید تحریم های آمریکا عقب نشینی کرد ، روسیه مجبور شد کشتی های خود را اعزام کند.

خبر مرتبط  انگلیس اولین معامله مهم تجارت آزاد پس از Brexit را با ژاپن منعقد کرد - RT Business News

“ما همچنین مخالف تحریم های فراسرزمینی هستیم که ایالات متحده آمریکا اعمال کرده است” صدر اعظم آلمان به خبرنگاران گفت.

دولت ترامپ تهدید کرده است که اقدامات خود را علیه Nord Stream 2 گسترش خواهد داد. قانونگذاران آمریكا می خواهند سرمایه گذاران ، شركت های بیمه و همچنین بندر مكران آلمان را در دریای بالتیك كه کشتی های ساختمانی در آن مستقر هستند هدف قرار دهند.
همچنین در rt.com
“اکنون خارج شوید یا عواقب آن را ریسک کنید”: ایالات متحده سرمایه گذاران پروژه های انرژی روسیه را تهدید می کندبرلین بارها تلاش واشنگتن برای دخالت در سیاست انرژی خود را تقبیح کرده است. برخی سیاستمداران آلمانی گفتند که دولت باید اقدامات تلافی جویانه انجام دهد. در مصاحبه اخیر با RT Deutsch ، كلاوس ارنست ، رئیس كمیته انرژی آلمان گفت كه مجازاتهای واشنگتن كه نقض قوانین بین المللی است ، نگرانی كل اتحادیه اروپا است. وی هشدار داد كه برلین حتی می تواند مسئله تهدیدهای آمریكا در مورد نورد جریان 2 را به سازمان ملل تحویل دهد.

خبر مرتبط  شرکت Air France-KLM برای دریافت وام از فرانسه و هلند با ارزش 10 میلیارد یورو Covid-19 - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید