پرونده های غول کرایه اتومبیل و پیشگامان هرتز برای محافظت در برابر ورشکستگی به عنوان Covid-19 تجارت را خشک می کند – اخبار تجاری RT

هرتز ، یکی از بزرگترین شرکتهای کرایه وسایل نقلیه در جهان ، بعد از اینکه تجارت در نتیجه بیماری همه گیر Covid-19 به شدت تحت تأثیر تقاضا قرار گرفت ، به دنبال حمایت از ورشکستگی است.

شرکت های مختلف در سراسر جهان تلاش کرده اند تا در طول بحران بهداشت و سلامت بمانند. این شرکت روز جمعه اعلام کرد که ضمن بازسازی بدهی های خود ، برای حمایت از ورشکستگی در ایالات متحده اقدام کرده است. خدمات کرایه اتومبیل فعالیت های جهانی خود را ادامه می دهد ، که از ایالات متحده تا نیوزلند است.

خبر مرتبط  آیا ایالات متحده خود را در اجرای تحریم های هنگ کنگ به پای خود شلیک می کند؟ تحقیقات Boom Bust RT - اخبار تجاری RT

هرتس در توضیح این تصمیم اظهار داشت: “تأثیر Covid-19 بر تقاضای مسافرتی ناگهانی و چشمگیر بود ، و باعث کاهش ناگهانی درآمد شرکت و رزرو آینده آن شد.”

تأکید کرد که طول کشید “اقدامات فوری برای اولویت بندی سلامتی و ایمنی کارکنان و مشتریان ،” اما این “عدم اطمینان باقی می ماند” در مورد بازار کرایه اتومبیل.
همچنین در rt.com
غرق شدن اتحاد؟ Coronavirus وجود رنو را زیر سوال می برد و 20،000 شغل در نیسان را تهدید می کندخبر مرتبط  بازار سهام پاکستان به یکی از بهترین عملکردهای جهان تبدیل شده است - RT Business News

این غول کرایه اتومبیل ابراز امیدواری کرد که تجدید ساختار مالی بتواند به آینده نادرست سفرهای بین المللی بپردازد ، اما پس از پیمودن مرزهای کشورها و تحمیل قرنطینه برای بازدید کنندگان در پی شیوع تاج ویروس ، این امر از بین رفته است.

هرتز بیش از 100 سال پیش در شیکاگو تأسیس شد و به سرعت به یک شرکت ارائه دهنده حمل و نقل محبوب در بین گردشگران و بازرگانان تبدیل شد.

این شرکت به تنهایی احساس دوستی مالی دو ماه گذشته را ندارد. طبق آمار موسسه ورشکستگی آمریکا ، 560 پرونده تجاری تجاری فصل 11 در ماه آوریل وجود داشته است که نسبت به سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است.

خبر مرتبط  بحران COVID می تواند بزرگترین شرکتهای نفتی جهان متحد - RT Business News

شرکت های بزرگی مانند Neiman Marcus و J. Crew از جمله قربانیان هستند که خطوط هوایی و سایر خدمات متصل به سفر و جهانگردی با سرنوشتی مشابه مواجه هستند.
همچنین در rt.com
Covid-19 مصرف کننده جهانی را به قتل رسانده است و طرح Rishi Sunak نیز زنده نخواهد ماندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!