پروفسور وولف به Boom Bust گفت: ترامپ مذاکرات با چین را فقط “موضع گیری انتخاباتی رئیس جمهور در انتخابات دشوار” لغو می کند

پس از آنكه رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت كه دیگر نمی خواهد با پكن صحبت كند ، مذاكرات تجاری آمریكا با چین در شرایطی قرار گرفته است.

RT’s Boom Bust به میزبان میزبان پیوست بروزرسانی اقتصادی، استاد ریچارد وولف ، برای صحبت در مورد وخیم تر شدن روابط بین دو ابرقدرت جهان.

خبر مرتبط  روسیه بیش از 200 میلیارد دلار برای مبارزه با فقر سرمایه گذاری خواهد کرد - RT Business News

“با گوش دادن به رئیس جمهور ترامپ توضیح داد كه وی به دلیل آنچه كه به ایالات متحده انجام داده ، با چین صحبت نخواهد كرد ، یك تلاش ناامید برای سرزنش برای سرزنش عدم آمادگی برای ویروس Covid ، عدم توانایی در كنترل آن است …” وولف می گوید.

خبر مرتبط  داده های چینی نشان می دهد که پکن واردات نفت ایران را ادامه می دهد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=4YJ0jMx-SAo

به گفته وی ، همه اعتقاد دارند این نیست “هر چیزی بیشتر از موقعیت انتخاباتی توسط رئیس جمهور در انتخابات دشوار ، به نظر می رسد که می تواند چینی ها را خلع سلاح کند ، نه اینکه او در گذشته مهاجران و دیگران را مستقر کند.”

استرس وولف: “این مربوط به نیست؛ یک گروگان برای انتخابات است و اکثر بازیکنانی که در اینجا مهم هستند معتقدند که ، پس از پایان انتخابات ، هیچکدام از اینها خیلی بیشتر ادامه نخواهد یافت. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید