پروفسور ولف به Boom Bust – RT Business News گفت: اقتصاد آمریكا ممكن است بدون تزریق گسترده دیگری با سقوط بی سابقه ای روبرو شود

پروفسور ریچارد وولف به RT Boom Bust گفت: اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر توسط دو بحران همزمان فلج شده است – افزایش عفونت های Covid و یک سقوط اقتصادی که هر چند سال اتفاق می افتد.

“سقوط در واقع در ماه فوریه آغاز شد ، ویروس در مارس به ما ضربه زد. سرزنش این ویروس احمقانه است – به هر حال ما هر چهار تا هفت سال تصادف می کنیم ، “ ولف اشاره کرد.

خبر مرتبط  بازیابی مشاغل ایالات متحده ممکن است کوتاه مدت باشد زیرا کروناویروس با یک انتقام جویی باز می گردد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=2ZVArT4pnKI

تنها راه برای زنده ماندن ایالات متحده از فروپاشی اقتصادی فعلی و بازیابی آن تا سطح قبل از بحران است “برای تزریق گسترده حمایت بیشتر دولت” او تاکید کرد. ولف توضیح می دهد که با تبدیل شدن به اقتصاد ، این امر حیاتی است “کاملا” وابسته به آن اقدامات محرک است.

خبر مرتبط  ایالات متحده تحریم ها علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه را گسترش می دهد - RT Business News

“حدس من این است که مهم نیست که چه کسی در انتخابات پیروز شود ، این مرحله بعدی است ، زیرا گزینه جایگزین سطحی از شکست است که ما در این کشور ، احتمالاً در طول تاریخ ، هرگز ندیده ایم” تحلیلگر گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید