پروفسور ولف به بوم بوست – اخبار تجاری RT می گوید ، به نظر می رسد اقتصاد ایالات متحده از حمایت عمر نامحدود دولت برخوردار است

پروفسور ریچارد ولف به RT Boom Bust گفت ، ایالات متحده با یک رکود اقتصادی بسیار جدی روبرو است و “نزاع سیاسی” فعلی در مورد اقدامات محرک جدید هیچ فایده ای برای مردم آمریکا ندارد.

“نکته مهم در اینجا در زمینه بزرگتر این است که تشخیص دهیم که سیستم اقتصادی ما ، سرمایه داری آمریکایی ، اکنون تحت حمایت از زندگی نامحدود دولت قرار گرفته است.” گفت وولف ، نویسنده کتاب “درک سوسیالیسم” و مجری بروزرسانی اقتصادی است.

خبر مرتبط  میلیاردرهای چینی ثروت خود را با وجود بحران ویروس کرونا با سرعت رکورد افزایش می دهند - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=BN8dzwWpOLw

وی افزود: درخواست ها برای ایجاد انگیزه بیشتر حتی در برابر وام های بی سابقه پول توسط فدرال رزرو و نرخ های بهره صفر واقع می شود. تغییر به سمت حمایت گرایی که در دولت ترامپ اتفاق افتاد ، در حال اغراق در اوضاع است.

ولف گفت كه اقتصاد آمریكا در اثر جهانی سازی رونق یافته است ، و “ملی گرا” سیاست اقتصادی با تغییر ناگهانی مشکلی را حل نمی کند “ویرانی ایجاد کنید.”

“وقتی این کار را با اقتصادی اساساً در حمایت از دولت انجام دهید ، می خواهید اقتصاد آمریکا را تغییر دهید تا هرچه به نظر می رسد تئاتر سیاسی از یک هفته به هفته دیگر بازتاب بیشتری داشته باشد ،” او گفت.

خبر مرتبط  JPMorgan و چهار بانک مهم دیگر تریلیون ها دلار پول کثیف مانند پنج خانواده جنایی NYC - Max Keizer - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید