پروفسور اقتصاد به بوم بوست گفت: پرونده TikTok در روابط ایالات متحده و چین مهم نیست ، اما باعث سلبری در رسانه های چین شد – RT Business News

از آنجا که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، هم اكنون معامله ای بین TikTok ، Oracle و Walmart را “بطور مفهومی” تصویب كرده است ، طرفین هم اكنون تا اواخر روز یكشنبه مهلت دارند تا توافقنامه را نهایی كنند.

بوم بوست RT با جان کوئلچ ، رئیس دانشکده تجارت میامی هربرت ، در مورد معنای این تصمیم برای آینده روابط دو ملت صحبت می کند.

خبر مرتبط  یک مقام سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که رویداد "انفجار" می تواند DOLLAR ایالات متحده را جمع کند ، هشدار می دهد - سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد - RT Business News

به گفته Quelch ، “پرونده TikTok به صراحت موضوع كلی بین روابط بین چین و ایالات متحده نیست و بعید به نظر می رسد اگر قبل از انتخابات حل شود یا حل نشود از اهمیت بالایی برخوردار باشد.”

آی تی “در رسانه های چینی به یک علت سلبری تبدیل شده است” وی اضافه می کند ، و دفاع از شرکت به یک مسئله ملی میهن پرستانه تبدیل شده است.

خبر مرتبط  منطقه خاور دور روسیه با وجود همه گیر بودن ، تولید طلا را افزایش می دهد - RT Business News

“فکر می کنم برای دولت چین بسیار دشوار است که با معامله ای که به نوعی فناوری چین را رها می کند موافقت کنند” استاد می گوید ، و اضافه می کند که “راه حل ممکن در زمینه صدور مجوز باشد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=lwBpz2XrIhs

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید