پتروبراس برزیل توسعه میدان نفتی بزرگ آبهای عمیق را آغاز کرد – RT Business News

پتروبراس بزرگ نفتی برزیل از آغاز بحران ، در زمینه Mero در حوضه سانتوس ، مرحله جدیدی را برای توسعه اولین پروژه نفتی آبهای عمیق آغاز کرده است.

مطابق الف گزارش توسط BNAmericas ، عمده برزیل یک کشتی شناور تولید ، ذخیره سازی و بارگیری را برای مزرعه از MISC Berhad ، زیرمجموعه Petronas مالزی سفارش داده بود ، با ظرفیت 180،000 بشکه در روز نفت خام و 12 متر مکعب گاز طبیعی روزانه.

Marechal Duque de Caxias FPSO سومین سکویی خواهد بود که در میدان Mero مستقر خواهد شد ، بخشی از منطقه پرکاربرد برزیل است که بیشتر ثروت نفت و گاز بی استفاده خود را در اختیار دارد.

خبر مرتبط  اگر ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 پیروز شود ، بازار بورس صعود جدید خواهد داشت ، رئیس استراتژیست به Boom Bust - RT Business News

به گفته BNAmericas ، سقوط قیمت نفت بسیاری از پروژه های توسعه را به پایان رساند ، اما میدان Mero هزینه های تولید بسیار کمی دارد ، هر بشکه 35 دلار است که باعث می شود حتی با قیمت های فعلی نفت ، از نظر تجاری قابل دوام باشد. در حال حاضر این میدان از ژوئن حدود 26،000 بشکه در روز تولید می کند. این با هشت حلقه چاه دیگر تقویت می شود که از آغاز سال 2024 نفت و گاز را به Marechal Duque de Caxias FPSO تغذیه می کنند.
همچنین در rt.com
میزان تولید نفت برزیل در ژانویه 20٪ به رکورد جدید رسیده استخبر مرتبط  چرا چین برای هر بحران جهانی بهتر از سایر قدرتهای اقتصادی آماده است - RT Business News

به نظر می رسد تقاضا برای نفت برزیل قوی است: ماه گذشته ، پتروبراس نیز راه اندازی شد مناقصه ای برای سه FPSO دیگر ، که باید در میدان بوزیوس مستقر شوند – یکی دیگر از هیولاها در آب های عمیق در منطقه پیشوت – با برنامه هایی برای افزایش تولید از این میدان تا 2 میلیون بشکه در روز.

با این حال ، این برنامه های بلند مدت است. نرخ تولید 2 میلیون بشکه در روز باید تا سال 2030 میلادی به دست آید ، و بوزیوس را به بزرگترین میدان تولید در سبد خرید پتروبراس تبدیل کرد.

خبر مرتبط  Millennials & Gen Z در مورد مشاغل مرده اقدام به خرید عرشه صندلی در تایتانیک - Max Keizer - RT Business News

بیشتر بخوانید: ما با کشتی هایی که در ونزوئلا فعالیت می کنند ، برخورد نخواهیم کرد ، پتروبراس برزیل می گوید در میان تحریم های ایالات متحده در مورد تجارت نفت با کاراکاس

پتروبراس نیز هدف از استفاده بهتر است از گاز طبیعی مرتبط در منطقه قبل از نمک غنی از نفت خام خود با داشتن واحدهای گاز طبیعی مایع خارج از کشور (LNG) برای پردازش گاز ، که تولید آن با افزایش تولید نفت در منطقه رو به افزایش است.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com