پالایشگاه های سواحل خلیج فارس پس از ترساندن طوفان دوباره راه اندازی می شوند – RT Business News

تصفیه خانه های خلیج مکزیک پس از غیبت تندباد ویرانگر لورا ، تولید خود را دوباره آغاز کردند.

پالایشگاه ها در امتداد ساحل خلیج فارس یک روز پس از طوفان لورا در لوئیزیانا ، مجدداً از نو شروع به کار مجدد کردند ، که اکثر آنها حداقل و یا خسارت کمتری متحمل شده اند. Motiva و Valero تاکنون تنها کسانی بوده اند که مشکل را گزارش داده اند – یک نشت شیمیایی که به سرعت برای Motiva و انتشار دی اکسید گوگرد برای Valero در دسترس بود. این پالایشگاه گفت که این گاز در هنگام تعطیل شدن یک پالایشگاه پیش از فرود لورا آزاد شد.

قیمت نفت بلافاصله کاهش یافت هنگامی که مشخص شد که احتمال وجود اختلال طولانی مدت پالایشگاه علی رغم مسیر تاسف آور و ریزش زمین لورا ، اندک است.

خبر مرتبط  تولید شیل ایالات متحده در ماه آوریل با رکورد کاهش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده در حال سقوط است“از نظر تاریخی ، توفان ها منجر به تعطیلی گسترده می شوند ، اما تولید بلافاصله ظرف چند روز برقرار می شود ، بنابراین منجر به اختلال در تأمین طولانی مدت می شود.” مدیر اجرایی ولاندرا انرژی ، مانیش راج ، به MarketWatch گفت.

بیش از 84 درصد از تولید نفت در خلیج مکزیک روز پنجشنبه تعطیل ماند و بیش از 60 درصد از تولید گاز طبیعی پس از تخلیه شرکت های نفتی نزدیک به 300 سکوی تولیدی. میزان بسته شدن تولید نفت 1.558 میلیون بشکه در روز است و میزان بسته شدن خروجی گاز روزانه 1.65 میلیارد دلار مس است.

خبر مرتبط  چین طرح اعتباری جدید و جسورانه خودروهای برقی را راه اندازی کرد - RT Business News

لورا در ساعات اولیه 27 آگوست به عنوان یک طوفان از گروه 4 در جنوب غربی لوئیزیانا در نزدیکی کامرون فرود آمد ، سرعت باد به 150 مایل در ساعت و باران های سیل آسا خط ساحلی را غرق کرد.
همچنین در rt.com
بزرگترین مالک دکل دریایی جهان ورشکستگی می کندکمیسیون راه آهن تگزاس اعلام کرده است که آماده کمک به پالایشگاهها در مورد هرگونه نشت یا ریخت و پاش ممکن است در اثر طوفان یا هرگونه مشکل دیگر ناشی از لورا باشد.

Argus Media گزارش داد ، حدود 16 درصد از ظرفیت پالایشگاه ایالات متحده قبل از سقوط طوفان خاموش شد ، و توتال قبلاً در روز پنجشنبه پالایشگاه پورت آرتور را دوباره راه اندازی کرد. Motiva ، Valero و Exxon هنوز در حال ارزیابی مجدد امکانات خود بودند. براساس این گزارش ، برخی از پالایشگاه ها برای راه اندازی مجدد طولانی تر به طول می انجامند ، زیرا به دلیل صدمات زیاد به شبکه برق در غرب لوئیزیانا در اثر وزش بادهای طوفان طوفان به ساحل وارد شده است.

خبر مرتبط  چین برخی از واردات مزرعه آمریکایی را در حال رشد با ایالات متحده نسبت به هنگ کنگ متوقف می کند - RT Business News

در زمان نوشتن مقاله ، BP تنها تولید کننده در خلیج فارس بود که گفت آنها در حال آماده سازی برای شروع مجدد تولید هستند.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com