پالایشگاههای هند با پر شدن ذخایر ، واردات نفت خاورمیانه را کاهش می دهند – RT Business News

به دلیل کاهش تقاضای سوخت و ظرفیت بالای ذخیره سازی آن ، حداقل سه پالایشگاه نفت در هند خواستار واردات نفت خام کمتر برای ماه مه از خاورمیانه ، از جمله صادر کننده برتر جهان عربستان سعودی هستند.

دو پالایشگاه نفت برای واردات نفت خام خود از عربستان سعودی تا ماه مه بین 66 و 80 درصد کاهش خواهد یافت ، زیرا هند – 1.3 میلیارد نفر جمعیت – در اواخر ماه مارس وارد یک کشور شد. این قفل از 3 مه تا 3 مه افزایش یافته است.

با توجه به قفل قفل شدن و مبارزات هند برای مهار گسترش كروناویروس ، تقاضای سوخت در سومین وارد كننده نفت در جهان رو به كاهش است ، بنابراین پالایشگاه ها نرخ بهره را كاهش می دهند و تلاش می كنند محصولات خام و تصفیه شده را در كاهش ظرفیت ذخیره موجود كاهش دهند.

خبر مرتبط  غول های بزرگ شرکت های بزرگ جهانی به ترامپ و طرفدارانش پشت می کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد هند “برنده اصلی” از سقوط قیمت جهانی نفت است“برخی از پالایشگاه های هندی محموله های خود را برای آوریل و ماه مه لغو کرده اند.” یک منبع با یک تولیدکننده نفت خاورمیانه به رویترز گفت که سقوط تقاضای نفت هند را تأیید کرد. “آنها این محموله ها را در قسمت بعدی سال برای تحقق تعهد سالانه خود می گیرند.” منبع به رویترز گفت.

خبر مرتبط  ده ایالت آمریکا از گوگل به دلیل تبانی با فیس بوک برای تقلب در بازار تبلیغات آنلاین شکایت کردند - RT Business News

در اوایل این ماه ، گفته شد كه هندی هندی كورپ (IOC) ، بزرگترین پالایشگاه و خرده فروش سوخت این كشور اعلام کرد یک فورس فورس در مورد واردات نفت از برخی از تأمین کنندگان برتر نفت ، از جمله عربستان سعودی.

بیشتر بخوانید: محاصره در سراسر کشور می تواند بیش از 4 میلیارد دلار در روز اقتصاد هند را هزینه کند

با فروپاشی تقاضا ، پالایشگاه های نفتی هند قبلاً 95 درصد از ظرفیت ذخیره شده ی مشترک خود را برای سوخت 85 میلیون بشکه پر کرده اند ، مقامات سه پالایشگاه نفتی ایالت گفتند بلومبرگ چهارشنبه حتی مخازن موجود در 66000 جایگاه سوخت در هند پر است ، زیرا بیش از یک میلیارد نفر در حالت قفل قرار دارند و رانندگی ندارند.

خبر مرتبط  قیمت نفت به دلیل ترس از بسته شدن جدید ویروس کرونا به کاهش تقاضا - 4 ماه گذشته به پایین ترین سطح رسیده است - RT Business News

براساس برآوردهای بلومبرگ ، در دو هفته اول ماه آوریل ، مصرف بنزین و دیزل هند – بیش از نیمی از تقاضای نفت این کشور – بیش از 60 درصد سقوط کرد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید