ویروس کرونا ویروس تا پایان سال 2020 ، پروژه های S&P – بدهی جهانی را به 200 تریلیون دلار می رساند – RT Business News

طبق آژانس رتبه بندی S&P Global ، اشتیاق جهانی برای وام گرفتن در حال افزایش است که انتظار می رود بدهی جهانی از ابتدای سال جاری به مرحله بعدی 200 تریلیون دلار برسد.

طبق گزارشات ، این میزان 265 درصد از تولید اقتصادی سالانه جهان را تشکیل می دهد که به 14 درصد افزایش به عنوان درصد تولید ناخالص داخلی جهان می رسد. این آژانس مستقر در نیویورک گفت ، این افزایش چشمگیر هم به دلیل افت اقتصادی به دلیل شیوع ویروس کرونا و هم با استقراض اضافی که دولت ها ، شرکت ها و خانوارها مجبور به بازگشت به آن شده اند ، ایجاد شد.

خبر مرتبط  روسیه اکنون درآمد بیشتری از طلا از صادرات گاز طبیعی دارد - RT Business News

“بدهی جهانی به تولید ناخالص داخلی برای سالهای متمادی روند صعودی داشته است. همه گیری به سادگی افزایش یافته است ، “ گزارش می خوانید.
همچنین در rt.com
پاکستان خواستار کاهش بدهی برای کشورهای فقیری است که با بیماری همه گیر Covid-19 دست و پنجه نرم می کنندعلی رغم افزایش بدهی ها و مجموعه ای از پیش فرض ها در سال آینده ، S&P به این زودی ها انتظار یک بحران بزرگ را ندارد.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر Covid-19 حراج ماهی سال نو در توکیو را ترک می کند بدون جنگ مناقصه فک و خریدهای پرهزینه - RT Business News

“افزایش 14 درصدی پیش بینی شده بدهی جهانی به تولید ناخالص داخلی در سال 2020 بعید است باعث ایجاد بحران بدهی کوتاه مدت شود ، به شرطی که اقتصاد بهبود یابد ، واکسن ها به طور گسترده توزیع شوند ، نرخ بهره بسیار پایین باقی بماند و رفتار استقراض نیز متوسط ​​باشد.” آژانس گفت.

خبر مرتبط  گمانه زنی های بازار و نه تقاضای واقعی ، نفت روسیه را به پایین ترین نرخ 20 سال فرو برد - RT Business News

گزارش می شود که به محض اینکه اقتصاد جهانی پس از همه گیر شدن ، اقتصاد جهان روی پای خود بایستد ، طی دو سال نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی به 256 درصد کاهش می یابد.

“ما انتظار داریم که رشد بدهی شرکت ها ، دولت ها و خانوارها طبق معمول پس از رکود اقتصادی کاهش یابد.” گزارش می خوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید