ونزوئلا در دادگاه برای بازپس گرفتن طلای خود تصمیم دادگاه انگلستان را برد – RT Business News

دادگاه تجدیدنظر انگلیس با صدور حکمی مخالف تصمیم قبلی خود ، به نفع دولت رئیس جمهور نیکولاس مادورو در نبرد برای بازگرداندن طلای یک میلیارد دلاری ونزوئلا در بانک انگلیس رای داد.

دادگاه عالی انگلستان در اوایل سال جاری رای به نفع سیاستمدار مخالف خوان گوئیدو صادر کرد و گفت لندن بدون شک وی را به عنوان “رئیس جمهور موقت” از آمریکای جنوبی ، به جای رئیس جمهور مادورو. این حکم در حالی صادر شد که دو طرف برای دسترسی به ذخایر طلا ذخیره شده در خزانه های بانک انگلیس درگیر بودند.
همچنین در rt.com
صادرات مجازات نفت ونزوئلا به لطف افزایش فروش هند – از پایین ترین سطح تاریخی افزایش می یابد – گزارشخبر مرتبط  این بحران نفت کاملاً صنعت را تغییر خواهد داد - RT Business News

دادگاه تجدیدنظر انگلیس روز دوشنبه حکم قبلی دادگاه بدوی را لغو کرد و گفت که باید در پرونده طلا تجدید نظر شود. قضات به رهبری استفان مایلز دریافتند که اظهارات دولت انگلیس درباره گوایدو ممکن است واقعیت موجود را منعکس نکند. بنابراین ، به رسمیت شناختن لندن از گوایدو است “مبهم ، یا به هر میزان کمتر از صریح” قاضی در حکم گفت.

ادامه مطلب

تیم حقوقی مادورو در جلسات دادرسی ماه سپتامبر اصرار داشتند که رهبر منتخب قدرت را در دست دارد “عملا”

بانک مرکزی ونزوئلا ، Banco Central de Venezuela (BCV) ، با حمایت مادورو ، در تلاش بود تا شمش را آزاد کند ، گفت این کشور برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا از جمله خرید تجهیزات پزشکی لازم به بودجه نیاز دارد. مخالفان می گویند که این منابع ممکن است سو m استفاده شود و به دنبال جلوگیری از دسترسی دولت مادورو است. دادگاه انگلیس پس از شکایت ونزوئلا از بانک انگلیس به دلیل عدم نگهداری طلای خود ، از طرف گوایدو طرف شد ، اما کاراکاس حق اعتراض به این تصمیم را در ماه ژوئیه بدست آورد.

خبر مرتبط  حتی ویروس های جزئی ممکن است باعث انسداد گسترده و ممنوعیت سفر در دوران ویروس کرونا شوند - تحلیلگر Boom Bust - RT Business News

وکالت هیئت مدیره BCV ساروش زایوالا گفت که حکم دادگاه بدوی منجر شده است “یک وضعیت کاملا غیر واقعی” وی پیش از این اظهار داشت که نتیجه پرونده می تواند ارائه شود “تهدید دیگری برای برداشت بین المللی از نهادهای انگلیسی به عنوان عاری از دخالت سیاسی ، و همچنین شهرت بانک انگلیس در خارج از کشور به عنوان مخزن امن دارایی های حاکمیت.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید