ونزوئلا حكم بریتانیا را كه منكر دسترسی به طلای خود كه در كفخانه های بانك انگلیس نگهداری می شود ، رد می كند – RT Business News

کاراکاس حق تصمیم گیری در دادگاه دادگاه عالی انگلیس را صادر کرد که باعث شد دولت مادورو از بازگشت یک میلیارد دلار طلای دارنده بانک مرکزی انگلیس بازگردد.

در اوایل ماه جاری ، قضات انگلیس گفتند که آنها رهبر خودخوانده خوان گوائدو و نه نیکلاس مادورو را به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا به رسمیت می شناسند. این تصمیم برای نبرد طولانی قانونی برای ذخایر شمش این کشور که در لندن ذخیره شده بود ، بسیار مهم بود ، زیرا هم دولت و هم مخالفان ونزوئلا ادعای ذخیره طلا را داشتند.
همچنین در rt.com
صادرات نفت ونزوئلا در شرایطی که تحریم های آمریکا را کاهش می دهد ، به پایین ترین میزان در سال 77 سقوط کردخبر مرتبط  مدیر بنگاه تجاری به گزارش Keizer به RT می گوید - بیت کوین آماده اجرای "گاو نر بزرگ است و هنوز بهترین نتیجه ممکن نیست" ،

در حالی که بانک مرکزی ونزوئلا (BCV) قول داد که بلافاصله پس از صدور حکم در تاریخ 2 ژوئیه تجدید نظر شود ، وکلای آن روز جمعه گفتند که در نهایت این حق به آنها داده شد. بنا بر اعلام بلومبرگ ، این تجدید نظر قرار است تا اوایل هفته آینده تشکیل شود.

“این بسیار نادر است که یک قاضی محاکمه اجازه تجدید نظر در مورد تصمیم خود را صادر کند ، و ما خوشحالیم که درخواست تجدید نظر محدودی به آنها داده شده است.” ساروش زایولا ، وکیل مستقر در لندن که نماینده BCV است ، به نقل از رویترز گفت.

خبر مرتبط  گلدمن انتظار دارد نفت در سال آینده به 65 دلار برسد - RT Business News
همچنین در rt.com
ونزوئلا از بانک انگلیس به دلیل امتناع از بازگشت طلا این کشور در میان بحران کورو ویروس شکایت کرددولت مادورو در تلاش است تا دارایی های طلای خود را از بانک انگلیس بازیابی کند و گفت که برای مقابله با شیوع coronavirus از جمله برای خرید دارو و تجهیزات به بودجه نیاز دارد. برای اطمینان از اینكه پول حاصل از فروش طلا به دست اشتباه نرسد و برای اهداف دیگر هزینه شود – همانطور كه ​​مخالفان ادعا می كنند – دولت می خواست آن را مستقیماً به برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) منتقل كند. .

خبر مرتبط  هدف اصلی این خودروسازان جهانی بازگشایی گیاهان و تعهد افزایش امنیت کارگران است - RT Business News

BoE درخواست ونزوئلا را برای پس گرفتن طلای خود در ماه ژانویه رد کرد ، که طبق گزارش ها به درخواست مقامات آمریکایی که می خواهند دولت مادورو را علاوه بر تحریم های شدید علیه این کشور ، از دارایی های خارج از کشور خود قطع کنند. در ماه مه ، BCV ادعای حقوقی را علیه همتای انگلیسی خود مطرح کرد ، و وکلای آن اظهار داشتند که وزارت امور خارجه انگلیس روابط دیپلماتیک کاملی با دولت مادورو حفظ می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید