ونزوئلا برای بدست آوردن طلای خود از بانک انگلیس در نبرد حقوقی – RT Business News

قرار است دادگاه عالی انگلیس این هفته تصمیم بگیرد درباره سرنوشت طلای ونزوئلا که توسط بانک انگلیس در اختیار داشت ، با دولت ونزوئلا و مخالفان که برای ذخایر شمش خارج از کشور می جنگند.

بانك مركزي ونزوئلا با فروش آن به خريد دارو و تجهيزات ، از طريق فروش آن براي خريد دارو و تجهيزات ، طلاهاي اين كشور را طلب مي كند كه با افزايش تعداد عفونت ها در اين كشور روبرو شود. ماه گذشته ، این پرونده ادعا کرد که لندن برای پرداختن به وضعیت اضطراری بیش از 1 میلیارد دلار طلا آزاد کرد.

خبر مرتبط  قیمت بیت کوین رکورد همه زمان ها را می شکند ، در حالی که ارز رمزنگاری شده از رکود ماه مارس بازگشت ، نزدیک به 20 هزار دلار است - RT Business News
همچنین در rt.com
ونزوئلا از بانک انگلیس به دلیل امتناع از بازگشت طلا این کشور در میان بحران کورو ویروس شکایت کردعلیرغم اطمینان از کاراکاس مبنی بر اینکه وجوه حاصل از فروش طلا مستقیماً به برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) منتقل می شود تا از استفاده دیگر آن برای اهداف دیگر جلوگیری شود ، مخالفت این کشور مخالف بازگشت این فلز گرانبها به دولت ونزوئلا است. وکلا رئیس جمهور موقت خود اعلام شده خوان گوآیدو این کشور تأکید می کنند که وی حق دارد ادعای ونزوئلا را در مورد طلا در لندن ادعا کند ، زیرا ایالات متحده و متحدانش وی را به عنوان رهبر کشور می شناسند.

خبر مرتبط  ما وقتی بازار متوجه شدیم که واکسن coronavirus بزودی آماده نخواهد شد ، سهام می روند و شاهد شیرجه رفتن دیگری هستیم - RT's Boom Bust - RT Business News

جلسه رسیدگی ، که از روز دوشنبه در لندن آغاز شده است ، چهار روز به طول می انجامد. با شروع این روند ، وكیل نماینده دولت مادورو از دادگاه خواست كه قانون و سیاست را از هم جدا كند و افزود كه تصویب دولت هیچ ارتباطی با تشخیص رسمی آن ندارد.

بیشتر بخوانید: امتناع از تحویل طلای ونزوئلا به معنای پایان دادن به انگلیس به عنوان یک مرکز مالی – پروفسور وولف

خبر مرتبط  OPEC + با کاهش تولید نفت در ماه آگوست 101٪ مطابقت داشت - RT Business News

Bank of England دومین تأسیسات ذخیره طلا در جهان پس از فدرال رزرو نیویورک است. این نزدیک به 250 میلیارد دلار طلای متعلق به دولت های خارجی ، از جمله ونزوئلا را در اختیار دارد. کاراکاس از زمانی که در معرض تحریم های ایالات متحده قرار گرفته است ، چندین بار تلاش ناموفق برای بازگرداندن دارایی های خود از انگلیس انجام داده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید