ونزوئلا از بانک انگلیس به دلیل امتناع از بازگشت طلا این کشور در میان بحران کورو ویروس شکایت کرد – اخبار تجاری RT

به گزارش رویترز ، بانک مرکزی ونزوئلا اقدام به اقدام قانونی برای مجبور کردن بانک انگلستان برای آزادی بیش از 1 میلیارد دلار طلای نگه داشته شده در تابستان های خود برای نبرد با شیوع کووید 19 کرده است.

در این ادعا که در دادگاه لندن در تاریخ 14 مه ارائه شد ، آمده است که کاراکاس برای خرید تجهیزات مراقبت های بهداشتی ، دارو و مواد غذایی برای پرداختن به این کالاها به طلا احتیاج دارد. “اضطراری COVID-19” در این کشور ، سندی که توسط رویترز مشاهده شده است ، گفت: پس از فروش آن توسط بانک انگلستان (BoE) ، این وجوه به برنامه توسعه سازمان ملل متحد منتقل می شود.

خبر مرتبط  نقض گفتار آزاد بایر؟ Boom Bust بررسی می کند که چرا کالیفرنیا برچسب های هشدار دهنده سرطان را برای قاتل علف های هرزگرد Roundup مسدود کرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد انگلیس بدترین ربع بعد از بحران مالی سال 2008 را نشان می دهد ؛ و این یعنی قبل از تأثیر کامل تاج ویروس استذخایر طلای بسیاری از کشورهای در حال توسعه در طاق های BoE نگهداری می شود ، و دارایی های ونزوئلا در سپرده های آن حدود 1.7 میلیارد دلار ارزش دارد. با این حال ، ونزوئلا به دلیل فشارهای سیاسی ایالات متحده که به دنبال برکناری رئیس جمهور نیکلاس مادورو است ، نتوانسته است دارایی های خود را از لندن بازیابی کند.

“پیاده روی توسط بانک انگلیس به شدت مانع تلاش های ونزوئلا و سازمان ملل برای مبارزه با COVID-19 در این کشور است.” ساروش زایولا ، وکیل مستقر در لندن به نمایندگی از بانک مرکزی ، به نقل از رویترز گفت.

خبر مرتبط  جک ما می گوید IPO شرکت جدید او "بزرگترین در تاریخ بشر" است - RT Business News
همچنین در rt.com
ونزوئلا با انتقاد از تحریم های ایالات متحده علیه روشنفت روسیه به عنوان تلاش برای تسخیر کنترل بازار جهانی نفتدر ماه ژانویه ، BoE درخواست ونزوئلا را برای برداشت طلا 1.2 میلیارد دلار طلا رد کرد. بلومبرگ در آن زمان گزارش داد كه امتناع از درخواست مقامات بلندپایه آمریكا برای كمك به قطع دولت مادورو از دارایی های خارج از كشور حاصل شد.

خبر مرتبط  نویسنده به ماکس کیزر گفت - بانکداران مرکزی در جنگ با طلا می بازند - RT Business News

براساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، ونزوئلا 749 مورد کرونا ویروس داشته و 10 نفر کشته شدند.

بعد از خواستار تغییر رژیم از واشنگتن ، ملت آمریكای جنوبی پس از اعلام رهبر مخالف ، خوان گوایدو ، خود را “رئیس جمهور موقت” اعلام كرد. واشنگتن ضمن ارائه پشتیبانی از گوائدو ، ونزوئلا را با چندین دور مجازات هدف قرار داده و مالیات کشور را فلج کرده است. این محدودیت ها شامل بخش حیاتی نفت کشور است که بیشتر درآمد آن را به خود اختصاص می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید