ولوو بزرگترین اتومبیل خود را تا کنون فراخواند و بیش از 2 میلیون وسیله نقلیه در جهان را تحت تأثیر قرار داد – RT Business News

سازنده خودروهای سوئدی ولوو چینی ، تقریباً 2.2 میلیون دستگاه خودرو در سراسر جهان را به خاطر نگرانی مبنی بر کمربند ایمنی در طول زمان ، به یاد می آورد. فراخوان بزرگترین تا کنون برای این برند است.

سخنگوی مطبوعات این شرکت ، استفان الفستروم ، به رسانه های سوئدی گفت که این کشف را کشف کرده است “نادر” مشکل کمربند ایمنی در برخی از اتومبیل های آن. این سازنده خودرو معتقد است که یک کابل استیل متصل به کمربند ایمنی در شرایط خاص می تواند تضعیف شود. درنهایت کابل آسیب دیده و منجر به آن می شود “عملکرد کمربند ایمنی کاهش یافته است.”

ولوو با بیان اینکه این نقص منجر به تصادف یا جراحت نشده است ، افزود: این اقدام پیشگیرانه است.

خبر مرتبط  آیفون 11 اپل از این پس در هندوستان ساخته می شود ، نه چین - RT Business News
همچنین در rt.com
تسلا پس از “ایمن ترین اتومبیل ساخته شده تا کنون” شکایت کرد که استاد آسیب دیده به مغز می رسداین حرکت روی اتومبیل هایی که از سال 2006-19 از خط تولید دور افتاده اند تأثیر می گذارد ، از جمله برخی از مدلهای پرفروش این شرکت مانند XC60. مدل های قبلی ، ولوو S60 ، V60 ، V70 ، XC70 و S80 نیز در این لیست قرار گرفته اند ، در حالی که نسل جدید خودروها از فراخوان گسترده برخوردار نیستند.

خبر مرتبط  یوان چین برای تبدیل شدن به سومین ارز ذخیره بزرگ جهان در پشت دلار و یورو - Morgan Stanley - RT Business News

ولوو اتومبیل توسط Geely چین از فورد در سال 2010 به دست آورد. تمرکز بر روی آن است “موقعیت جهانی در ایمنی خودرو ،” این برند سال گذشته اعلام کرد که خودروهای جدید دارای سرعت سرعت 180 کیلومتر در ساعت (112 مایل در ساعت) خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  ایالات متحده دارای گاز طبیعی زیادی است که ممکن است مجبور به ماندن در زمین به دلیل نبردهای بی پایان قانون برای احداث خطوط لوله باشد - RT Business News