وقتی تحلیلگران رسانه به Boom Bust گفتند ، سینمای سینما با انتقام دوباره برمی گردند – RT Business News

Covid-19 بسیاری از استودیوها را وادار کرده است تا نخست وزیر خود را به تعویق بیندازند ، و سالنهای سینما به عنوان بخشی از اقدامات قفل بسته شده است. از آنجا که افرادی که در خانه گیر کرده اند به سیستم عامل های جریان رفته اند ، برخی از آنها مرگ صفحه نمایش بزرگ را پیش بینی می کنند.

با این حال ، در مصاحبه با RT’s Boom Bust ، تحلیلگر ارشد رسانه ای با Comscore ، پل درگرابدیان ، می گوید این ایده که دوران سینمای فیلم به پایان رسیده است کاملاً اشتباه است. او معتقد است ، اگرچه در حال حاضر رونق جریان وجود دارد زیرا هنوز نمی توانیم بیرون برویم اما هنوز هم می خواهیم محتوای جدید را طلب کنیم ، به محض اینکه اجازه بدهیم ، ما به سینما باز خواهیم گشت.

خبر مرتبط  5G تا 2025 تا سال 2025 اتصال تلفن همراه پرسرعت به 65٪ از جمعیت جهانی - Ericsson - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=U-Ich_P3UTE

“سینما دوباره برمی گردد و وقتی این اتفاق بیفتد ، مردم واقعاً مضطرب هستند که دوباره برگردند.” تحلیلگر گفت: “برای کسانی که فکر می کنند جریان پخش می شود و سینمای سینما چیزی از دوران گذشته است ، فکر می کنم کاملاً اشتباه است.”

وی گفت: “اگر فیلمی دارید که بودجه 200 میلیون دلاری آمریکا دارد ، من نمی بینم که چگونه می توانید تنها با پخش جریان ، این درآمد را بدست آورید ، به همین دلیل می بینید فیلم های بزرگی در انتظار بازگشت سینما هستند. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید