وزیر اقتصاد – مجله اقتصادی – RT Business News – احیای اقتصادی هند را از ابتلا به بیماری کروناویروس رهبری می کند

وزیر دارایی ، نیرومله سیتارامان گفت وزیر اقتصاد دارایی سومین هند ، هند ، برای بهبودی شدید در بخش های پشتی كشاورزی و صنایع همپیمان كه در حال تقویت بخش روستایی هستند ، از موقعیت مناسبی برخوردار است.

او در گفت و گو در نشست آنلاین که توسط شورای بازرگانی ایالات متحده و هند برگزار شد ، گفت که دولت از نزدیک اقتصاد را رصد می کند و در صورت لزوم برای مداخلات بیشتر باز است. وزیر امور خارجه افزود: هند همه بخش های خود را به سمت سرمایه گذاری باز می کند و حضور بخش عمومی را حداقل و فقط در بخش های از پیش تعیین شده و استراتژیک ضروری می کند.

خبر مرتبط  فیچ هشدار می دهد: اگر اوپک و متحدین نتوانند توافق قطع تولید را توافق کنند ، ممکن است زیر 10 دلار فرو رود

ما تمام گزینه های لازم را کاملاً باز نگه داشته ایم … مداخلات حتی در آینده ممکن است اتفاق بیفتد. بسیاری از اقدامات اعلام شده در حال حاضر نتیجه می دهند ، “ به نقل از روزنامه اقتصادی تایمز ، سیتارامان گفت.

وی همچنین به مصرف بیشتر برق ، جمع آوری عوارض ، معاملات بانکی دیجیتال و پیشرفت در شاخص مدیران خرید (PMI) اشاره کرد. به گفته Sitharaman ، مشاغل نیز به دلیل بسته تحریک اقتصادی ، که به عنوان Atmanirbhar Bharat Abhiyan نیز شناخته می شود ، در حال کشش است.

خبر مرتبط  آخرین تانکر هواپیمای ایران به ونزوئلا می رسد و از تحریم های ایالات متحده پیروی می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد هند سال آینده شاهد ریکاوری شدید خواهد بود – S&Pفعالیت های مربوط به اقتصاد روستایی ، از جمله فروش تراکتور ، فروش ابزار کشاورزی و لجستیک مربوط به بخش مواد غذایی از جمله دیگر بود “همه چیز و همه چیز” ، گفت وزیر

بیشتر بخوانید: روسیه و هند برای پروژه های سرمایه گذاری مشترک در آسیا و آفریقا با یکدیگر همکاری می کنند

خبر مرتبط  آیا چین به آمریکا نیاز دارد یا آمریکا به چین احتیاج دارد؟ Boom Bust RT - اخبار تجاری RT

Sitharaman خاطرنشان کرد: هماهنگ سازی نزدیک در بین بخش مالی ، تنظیم کننده ها و نظارت بر شاخص ها می تواند روند بهبودی را هدایت کند. “اگر همه آنها با هم کار کنند ، بهبودی بسیار خوب فقط برای ما وجود دارد.” وزیر گفت ، افزود: “من می توانم احیای اقتصاد را ببینم ، به ویژه اگر به مناطق روستایی هند نگاه کنید [and] کشاورزی.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید