وزارت حمل و نقل ایالات متحده برای مشاجره با تیتراژ – پروازهای مسافر چینی را مسدود کرده است – RT Business News

وزارت حمل و نقل ایالات متحده تأیید کرده است که پروازهای حمل مسافر چینی به ایالات متحده را از 16 ژوئن پس از پکن از تأیید چندین شرکت هواپیمایی آمریکایی که به دنبال از سرگیری پروازها به چین بودند ، متوقف می کند.

این وزارتخانه اظهار داشت که امیدوار است چین را تحت فشار قرار دهد تا اجازه دهد هواپیمایی هواپیمایی دلتا و یونایتد ایرلاینز از سرگیری مسیرهای سرویس مسافر به چین پس از متوقف شدن هر دو خط هوایی به دلیل همه گیر شدن کروناویروس ، اصرار داشته باشند که هدف آن نیست. “تحریک این وضعیت” در بیانیه ای منتشر شده در روز چهارشنبه

خبر مرتبط  نقض گفتار آزاد بایر؟ Boom Bust بررسی می کند که چرا کالیفرنیا برچسب های هشدار دهنده سرطان را برای قاتل علف های هرزگرد Roundup مسدود کرده است - RT Business News

“باید [Chinese aviation authority] وزارت امور خارجه آمادگی کامل برای بازنگری در اقدامی را که در این دستور اعلام کرده است ، تنظیم کرده است. “ این بیانیه ادامه یافت.
همچنین در rt.com
چطور جرات می کنید … از هواپیماهای بدون سرنشین CHINESE استفاده کنید!؟ قانونگذاران آمریكا به دلیل جاسوسی در مورد تجاوز به نفس آمریكایی ها از رژیم غذایی انتقاد می کنندروابط بین ایالات متحده و چین در میان همه گیری Covid-19 به جنوب رسیده است ، و دولت ترامپ مقصر ویروس بر چین و جلب حمایت های مالی خود از سازمان بهداشت جهانی به دلیل همدردی درک شده خود نسبت به پکن است. منتقدان واکنش واشنگتن به امتناع آن از اقدام علیه ویروس اشاره می كنند تا اینكه با وجود هشدارهای قبلی پیش از این آمریكا را آلوده كرده بود.

خبر مرتبط  کاهش شیل در ایالات متحده نمی تواند به عنوان "کاهش تولید" حساب شود - RT Business News

دولت ترامپ ماه گذشته پکن را به ساخت آن متهم کرد “غیرممکن” برای حاملان آمریکایی پروازهای چین را از سر گرفتند و خواستار چهار شرکت هواپیمایی چین برنامه پرواز خود را با واشنگتن ثبت کردند. چین به خطوط هوایی خود اجازه داده است هر هفته یک پرواز مسافربری برنامه ریزی شده را در هر مسیر به هر کشوری در میان همه گیری ها در تلاش برای کاهش سرعت ویروس انجام دهند.

خبر مرتبط  "جیمی دیمون بخشی از آپارتاید مالی در آمریکا است" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
ترافیک هوایی تا سال 2023 به سطح قبل از همه گیر برمی گردد – IATAفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!