ورشکستگی های گسترده و 300 میلیارد دلار برای کاهش ارزش پول برای آمریکا به دست می آید – RT Business News

شرکت حسابداری Deloitte می گوید ، Covid-19 شرایط چالش برانگیزی را برای بازارهای جهانی انرژی ایجاد کرده است ، و صنعت شیل ایالات متحده با “فشرده سازی بزرگی” روبرو است که در نیمه اول امسال ضررهای بزرگی را به همراه خواهد داشت.

اگرچه تولید نفت شیل طی 5 سال گذشته رشد شگرفی نشان داده است ، اما نتوانسته است در کل درآمد کسب کند برای این صنعت. طی یک دهه گذشته ، بخش رو به رشد با نزدیک به 200 ورشکستگی روبرو شده است که به ثبت رسیده است “جریان خالص نقدی منفی 300 میلیارد دلاری ، با اختلال در بیش از 450 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده ،” Deloitte در گزارش خود گفته است.
همچنین در rt.com
محافظ های تنهایی و افزایش احتمالی شیل آمریکا: چه چیزی می تواند بازار نفت را پس از توافق اوپک + تهدید کندخبر مرتبط  با بهبود اقتصاد از Covid-19 ، فروش روز مجردهای چین به 115 میلیارد دلار رسید - RT Business News

تحلیلگران هشدار می دهند که هنوز بدترین وضعیت به وجود نیامده ، زیرا شرایط بی سابقه – قیمت کالاها پایین ، کاهش تقاضا ، محدودیت سرمایه ، بار بدهی و همچنین تأثیر سلامتی شیوع تاج ویروس – امسال بر بازار نفت تأثیر گذاشته است. تحلیلگران پیش بینی می کنند ، از آنجا که همه این فرایندها به طور هم زمان اتفاق می افتند ، این امر منجر به خطر بیشتر در پرداخت ورشکستگی های فنی می شود.

وی گفت: “شرایط دشوار در بازار نفت می تواند صنعت سنگ های معدنی را وادار کند تا ارزش دارایی های خود را تا 300 میلیارد دلار کاهش دهند و یا از ارزش های قابل توجهی که در Q2 2020 انتظار می رود ، بی ارزش کنند.در گزارش آمده است.

از آنجا که تولید نفت شیل از تولید نفت خام معمولی پرهزینه تر است ، روند اخیر بازار تبدیل به ضربه دیگری برای این صنعت شده است. سقوط توافق قبلی بین صادرکنندگان عمده نفت همراه با کاهش تقاضا برای کالاها در نتیجه این همه گیر ، قیمت نفت را به پایین ترین نرخ در آوریل ارسال کرد ، در حالی که معاملات آتی WTI می ممکن است حتی زیر صفر هم سقوط کند.

در حالی که از آن زمان به بعد بازار نفت دوباره صعود کرده است ، چنین نوسانات شدیدی رخ داده است “وضعیت شکننده صنعت را برجسته می کند ،” با توجه به Deloitte. این وضعیت منجر به عدم رضایت سرمایه گذاران از این بخش شد زیرا آنها از سهام سهام شیل جلوگیری می کردند.

خبر مرتبط  کمترین عامل اصلی روسیه پس از زمین خوردن کرونوی ویروس در آسمان است - RT Business News

مطابق محاسبات شرکت ، حدود 30 درصد از مهمترین اپراتورهای شیل در ایالات متحده ذکر شده “از نظر فنی غیرقابل حل است “ قیمت نفت در هر بشکه 35 دلار است. اگر قیمت کالاها به طور متوسط ​​در حدود 20 دلار باشد ، نیمی از این شرکت ها می توانند دچار افت شدید شوند.

با این حال ، انتظار می رود که پیامدهای اقتصادی شیوع coronavirus فراتر از صنعت شیل ایالات متحده گسترش یابد. Deloitte اظهار داشت كه هرگونه تحولات اساسی در شیل آمریكا رخ می دهد “به احتمال زیاد یک اثر دومینو خواهد داشت” صنعت جهانی نفت و گاز که امسال تحت فشار عظیمی قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید