واکنش Covid-19 دولتها نسبت به اقتصادهای نزدیک بدتر از بیماری همه گیر – جیم راجرز – اخبار کسب و کار RT

جیم راجرز ، سرمایه گذار افسانه ای در یک مجمع بین المللی به میزبانی روسیه گفت ، در حالی که شیوع ویروس کرونا ویروس عمیق ترین بحران را در دهه های گذشته ایجاد کرده است ، “واکنش بیش از حد” سیاستمداران فقط وضعیت را بدتر کرده است.

“این احتمالاً بدترین است [crisis] که من در طول زندگی ام دیده ام ، زیرا همه چیز خراب شد و شما سیاستمداران و رسانه ها داشتید و از نظر من همه واکنش بیش از حد داشتند و همه تعطیل شدند “ وی در پاسخ به این س ifال که آیا موازی با بحران های مالی قبلی می بیند یا خیر ، به دوازدهمین مجمع سرمایه گذاری سالانه “Russia Calling” در مسکو گفت.

خبر مرتبط  آمریكا و یونایتد 32000 شغل را متوقف می كنند زیرا دولت نمی تواند در مورد كمك های هواپیمایی به توافق برسد - RT Business News

این رویداد تجاری به دلیل همه گیری همه گیر امسال برای اولین بار بصورت آنلاین برگزار می شود.
همچنین در rt.com
“من دوست ندارم آن را بگویم ، اما چیزی جای دلار آمریکا را خواهد گرفت”: جیم راجرز ، سرمایه گذار می گوید قرن سلطنت USD در حال پایان است“ما در طول تاریخ اپیدمی های بسیاری داشته ایم ، اما هرگز آنها McDonalds را تعطیل نکرده اند ، قبل از این همه شرکت های هواپیمایی را تعطیل نکرده اند ،” راجرز خاطرنشان کرد ، این واکنش بیش از حد بسیاری از اقتصادها و زندگی بسیاری از مردم را نابود کرده است.

خبر مرتبط  داو جونز برای اولین بار 30،000 نقطه عطف را شکست زیرا سهام در میان امیدهای واکسن و شروع رسمی انتقال بایدن افزایش یافت - RT Business News

این سرمایه گذار معتقد است که بحران فعلی به وضوح متفاوت از بحران قبلی است ، زیرا در طول تاریخ هیچ وقت دولت این همه پول خرج نکرده ، چاپ یا قرض نکرده است. اگرچه وضعیت فعلی ممکن است برای بازارها خوب باشد ، وی خاطرنشان کرد که به دلیل سرسام آور افزایش بدهی نمی تواند برای آینده خوب باشد.

خبر مرتبط  ده ها تریلیون دلار در خارج از کشور سیفون می شوند و در حساب های بانکی خصوصی مخفی قرار می گیرند ، تحلیلگر به RT گزارشگر Keizer - RT Business News

“من به همه شما هشدار می دهم ، 11 سال است که ما یک بازار خرس جدی نداریم … و من به شما پیشنهاد می کنم که شاید دفعه دیگر که یک بازار خرس جدی داشته باشیم ، بدترین وضعیت زندگی من باشد” راجرز به شرکت کنندگان در این بخش گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید