واشنگتن تهدید می کند که شرکت های چینی را از بورس اوراق بهادار ایالات متحده خارج خواهد کرد – RT Business News

استیون منوچین وزیر خزانه داری هشدار داده است كه شركتهای چینی با سهام معامله شده در بورس اوراق بهادار آمریكا می توانند در صورت عدم رعایت الزامات حسابرسی ایالات متحده ، لیست خود را از دست دهند.

“از پایان سال آینده ، اگر آنها به طور کامل مطابقت نداشته باشند ، و این شرکت های چینی هستند [and] هر شرکت دیگری ، زیرا همه آنها باید با همان حسابداری دقیق مطابقت داشته باشند … در بورس ها حذف می شوند. “ او گفت.

خبر مرتبط  بانک های مرکزی در "ماموریت خودکشی" برای منفجر شدن "بمب پولی هسته ای" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

این هشدار در حالی صورت گرفته است که اختلافات طولانی مدت درباره عدم توانایی تنظیم کننده های ایالات متحده در بازرسی از ممیزی مالی شرکت های چینی ، مانند غول تجارت الکترونیکی Alibaba ، که در نیویورک ذکر شده است ، صورت می گیرد. همچنین توصیه ای از گروه کاری رئیس جمهور ایالات متحده در مورد بازارهای مالی که درخواست کرده است از معیارهایی برای افزایش استانداردهای لیست در مبادلات ایالات متحده استفاده کند ، به منظور دستیابی به “از سرمایه گذاران در برابر خطرات محافظت کنید” از شرکتهای چینی

خبر مرتبط  رشد اقتصادی هواوی به دلیل گاز گرفتن تحریم های Covid-19 و ایالات متحده به شدت کاهش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
چین با اعمال تحریم های سناتورهای تد کروز ، مارکو روبیو و دیگران در انتقام از سیاست هنگ کنگ ، ایالات متحده را به تعویق انداختهفته گذشته ، رئیس جمهور ترامپ به شرکت های آمریکایی هشدار داد که می توانند طی 45 روز از فعالیت با سکوهای رسانه های اجتماعی متعلق به چینی ها TikTok و WeChat منع شوند. او می گوید این برنامه ها برای جاسوسی از شهروندان آمریکایی استفاده می شود – ادعایی که چین با جدیت انکار می کند.

خبر مرتبط  صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که اکثر کشورها نسبت به آنچه پیش بینی شده عمل کرده اند بدتر عمل می کنند و می گوید که احتمالاً پیش بینی خود را بیشتر خواهد کرد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید