واشنگتن به دویچه بانک می گوید تجارت خود را در روسیه پایان دهد – RT Business News

ناظران خارج از منصوب توسط مقامات ایالتی نیویورک توصیه کرده اند که بزرگترین وام دهنده آلمان ، دویچه بانک ، برای جلوگیری از خطرات احتمالی مرتبط با اقدامات غیرقانونی ، باید تجارت خود را در روسیه متوقف کند.

گفته می شود که دویچه بانک قصد دارد به رغم جنجال های زیادی در ارتباط با پرونده های پولشویی و یک سری جریمه های سنگین به دلیل عدم اقدام علیه آنها ، تجارت روسیه خود را گسترش دهد.
همچنین در rt.com
هنگ کنگ با ضرب جریمه ای به گلدمن ساکس ، به دلیل غارت بودجه دولت مالزی ، سیلی زدخبر مرتبط  حوضه گاز شیل در ایالات متحده همچنان خونریزی می کند - اخبار تجاری RT

تماس شرکت حقوقی مستقر در شیکاگو Jenner & Block در حالی صورت گرفت که تلاش های شرکت تابعه این بانک در روسیه علیه اقدامات پولشویی ناکافی ارزیابی شده است ، به نقل از وال استریت ژورنال ، منابع مرتبط با این موضوع. ناظران گفته اند که دویچه بانک در صورت ادامه تجارت در روسیه ، خطر بالقوه پیگرد قانونی را دارد.

خبر مرتبط  غرق شدن اتحاد؟ Coronavirus وجود رنو را زیر سوال می برد و 20،000 شغل را در نیسان تهدید می کند - RT Business News

پس از جریمه 425 میلیون دلاری یکی از بزرگترین وام دهندگان جهان توسط وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک و 163 میلیون پوند توسط اداره رفتار مالی انگلیس ، در رابطه با 10 میلیارد دلار پولشویی از روسیه.
همچنین در rt.com
JPMorgan و بانک های برتر جهانی تریلیون ها پول کثیف را برای الیگارشی ها و شبکه های جنایی جابجا کردند – گزارش ICIJسازمان نظارت حق قانونی برای تعیین سیاست بانک ندارد. با این حال ، ناظران می توانند اطلاعات را به ناظر مالی نیویورک ، که در موقعیت اعمال جریمه و تحریم است ، منتقل کنند.

خبر مرتبط  افت شدیدترین وضعیت برای همیشه در اقتصاد ایالات متحده به دلیل سقوط ناخالص داخلی 33٪ به دلیل کمبود همه گیر کووید - RT Business News

در اوایل سال جاری ، مقررات نظارتی ایالات متحده به دویچه بانک مشکوک بودند که بیش از نیمی از 2 تریلیون دلار معاملات مشکوک در سراسر جهان را که بین سالهای 1999 تا 2017 پرچم گذاری شده اند ، تسهیل کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید