واردات نفت چین با پر شدن فضای ذخیره سازی در حال کاهش است – RT Business News

چین که از ابتدای شیوع بیماری همه گیر در خرید نفت به سر می برد ، اکنون با پر شدن فضای ذخیره سازی و تقاضای سوخت در مناطقی که صادر می کند ، عقب نشینی می کند.

به گزارش رویترز ، به نقل از شی فنگلی ، مدیر دستیار IHS Markit ، در سه ماهه پایانی سال ، واردات نفت خام چین می تواند 14.5 درصد از سطح سه ماهه سوم کاهش یابد ، برابر با 1.7 میلیون بشکه در روز.

چین بلافاصله پس از سقوط معیارها پس از اعلام عربستان سعودی مبنی بر جنگ قیمتی علیه روسیه که همزمان با انتشار اولیه ویروس کرونا بود ، سهام خود را در تهیه نفت ارزان آغاز کرد. تاجران و پالایشگاه ها خرید را ادامه می دادند تا اینکه گزارش هایی مبنی بر احتمال نزدیک شدن محل ذخیره سازی نفت چین به بازار ادامه داد.

خبر مرتبط  کنفرانس ویدیویی جدید اوپک + که یکشنبه ، 12 آوریل برگزار می شود - گزارش ها - اخبار بازرگانی RT

با وجود این گزارش ها ، خرید قوی تا پایان سه ماهه سوم ادامه داشت ، با متوسط ​​سپتامبر 2.1 درصد در ماه آگوست و 11.8 میلیون بشکه در روز. این افزایش با ظرفیت جدید پالایش که به صورت آنلاین در بخش پالایشگاه مستقل انجام می شود ، کمک کرد ، زیرا قوری ها هنوز سهمیه وارداتی بلااستفاده دارند که برای پر کردن عجله داشتند. اما اکنون ، سهمیه ها نیز در حال اتمام هستند و این می تواند افت قیمت نفت دیگری را نشان دهد.

خبر مرتبط  فدرال رزرو ایالات متحده آمریکا چاپ پول برای معدود میلیون ها نفر را در دستمزد معیشت خود زندگی می کند - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
چین با نزدیک شدن به انتخابات ، واردات نفت خام آمریکا را افزایش می دهد“بهبود تقاضای چین بسیار بسیار قوی بوده است ، بنابراین اگر بخشی از این قدرت را بردارید ، این تأثیر ناخوشایندی بر بازار جهانی نفت خواهد داشت” لاچلان شاو ، رئیس تحقیقات کالا NAB ، به رویترز گفت.

براساس این گزارش ، متوسط ​​نرخ واردات نفت خام روزانه چین در سه ماهه دوم سال جاری 11.36 میلیون بشکه در روز و در سه ماهه سوم 11.68 میلیون بشکه در روز بوده است. در سه ماهه فعلی ، این غول های انرژی دولت خواهند بود که همچنان که خریدهای مستقل خریدهای خود را برای سال انجام می دهند ، خرید ارزان خارجی را ادامه خواهند داد. پالایشگاه ها ، دولتی و خصوصی ، همچنین به دلیل عرضه بیش از حد سوخت که همراه با رشد کند تقاضا ، حاشیه ها را کاهش می دهد ، نرخ بهره را کاهش می دهند.

خبر مرتبط  ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده بالاتر می رود ، و میلیون ها نفر هنوز بیکار هستند - RT Business News

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com