واردات روغن دسامبر هند به بالاترین سطح در سه سال گذشته – RT Business News

واردات نفت خام در سومین وارد کننده و مصرف کننده بزرگ نفت در جهان ، هند ، در دسامبر سال 2020 افزایش یافت و به بالاترین میزان در تقریباً سه سال گذشته رسید.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از رویترز ، واردات نفت خام هند در دسامبر 2020 نسبت به ماه نوامبر 29 درصد و در مقایسه با دسامبر 2019 با 11.6 درصد افزایش به بیش از 5 میلیون بشکه در روز رسیده است.

در همان زمان ، داده های موقت وزارت نفت هند در اوایل ماه جاری نشان داد که تقاضای سوخت در هند میزان خود را نشان می دهد چهارمین افزایش ماهانه متوالی در دسامبر ، به بالاترین میزان از فوریه 2020.

خبر مرتبط  عرضه IPO چینی در مبادلات ایالات متحده تحت ترامپ تسریع شد - گزارش - RT Business News

مصرف سوخت هنوز دو درصد کمتر از میزان مشاهده شده قبل از همه گیر بود ، اما افزایش فعالیت اقتصادی و حمل و نقل منجر به چهار ماه افزایش تقاضای سوخت در هند شد.
همچنین در rt.com
روسیه به دنبال تقویت منابع نفتی هند برای دهه های آینده استهند از بدترین بازار تقاضا در ماه جولای به یکی از بازارهای تقاضا تبدیل شد سریعترین رشد بازارهای تقاضای سوخت در ماه نوامبر ، حمایت از قیمت نفت همراه با تقاضای زیاد در چین و پیشرفت در زمینه تولید واکسن و عرضه آن.

خبر مرتبط  ده ایالت آمریکا از گوگل به دلیل تبانی با فیس بوک برای تقلب در بازار تبلیغات آنلاین شکایت کردند - RT Business News

تقاضای سوخت هند با یکی از تأثیرات Covid-19 در ترجیحات مشتری افزایش یافته است. این علاوه بر این تقاضا برای بنزین و گازوئیل برای وسایل نقلیه شخصی را افزایش می دهد.

شرکت نفت هند (IOC) میزان تولید نفت خام پالایشگاه های خود را به 100 درصد در نوامبر 2020 افزایش داد ، زیرا مصرف تمام فرآورده های نفتی تقریباً به سطح قبل از Covid رسیده است ، بزرگترین تصفیه کننده و خرده فروش سوخت کشور گفت در ماه دسامبر.

خبر مرتبط  خط لوله تحریم تحریم ایران فقط چند ماه از اتمام آن گذشته است - RT Business News

بیشتر بخوانید: چرا هند هیجان انگیزترین بازار تجدیدپذیر در جهان است

علی رغم جهش مجدد سه ماهه چهارم در مصرف سوخت ، تقاضای نفت خام هند برای کل سال 2020 برای اولین بار سقوط کرد در بیش از 20 سال به دلیل همه گیری Covid-19.

طبق تخمین رویترز ، واردات سالانه نفت خام هند به طور متوسط ​​4.04 میلیون بشکه در روز در سال 2020 ، کمترین میزان در پنج سال گذشته است.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com