وارث روچیلد ادعا می کند پیروزی اولیه در مبارزه حقوقی بر سر میراث توقیف شده توسط نازی ها در خانواده در اتریش – RT Business News

گزارش شده است که شهر وین در اختلاف با فرزندان سلسله بانکی روچیلد ، که از مقامات به دلیل اعتماد خیرخواهانه با دارایی های حداکثر 110 میلیون یورویی (130 میلیون دلار) شکایت کرده است ، دچار اولین عقب نشینی شده است.

جفری هوگوت ، سرمایه گذار آمریکایی ، در اوایل سال جاری به نمایندگی از خانواده خود علیه شهرداری اتریش شکایت کرد. این پرونده حول بنیاد خانواده است که توسط آلبرت فریهرر فون روچیلد در سال 1907 تأسیس شد و پس از اشغال اتریش توسط نازی ها از خانواده گرفته شد. نزدیک به 80 سال پس از آن ، وراث این شهر را به سو استفاده از اعتماد و بهره مندی از دارایی های خود متهم کردند.

روزنامه کویری و گاردین گزارش داد که دادگاه پس از یک نبرد حقوقی چند ماهه ، سرانجام در کنار تیم حقوقی میلیاردر آمریکایی قرار گرفت. قاضی حکم داد که یک مستقل است “متصدی برخورد” قرار است به عنوان نماینده خیریه در مراحل قانونی منصوب شود. این باعث شد هوگوت یک پیروزی زودهنگام را جشن بگیرد.

خبر مرتبط  کره جنوبی با ضرب و شتم 63 میلیون دلار مرسدس بنز ، به جرم داده های كلاهبرداری مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای ، به قتل رساند - RT Business News
همچنین در rt.com
روچیلد درباره ضربه مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا هشدار داد“این تصمیم اولین مرحله مهم پیروزی در نبرد حقوقی ما با شهر وین برای اصلاح روند بی عدالتی های دوره نازی است که تا امروز تحمل شده است” هوگوت به نقل از رسانه ها گفت. وی افزود که این تصمیم به دادگاه دلالت دارد “بدحجابی ها را تشخیص می دهد” از زمان تصاحب اعتماد توسط نازی ها توسط شهرداری انجام شده است.

دارایی های این بنیاد بیش از 110 میلیون یورو ارزیابی شده است و شامل یک موقوفه عظیم و دو کلینیک است که یکی از آنها کاخ باروک متاخر است. نازی ها کنترل صندوق را به دست گرفتند و آن را در سال 1938 منحل کردند ، اما 18 سال بعد فعالیت آن دوباره آغاز شد. به گفته این خانواده ، خانواده از این موضوع آگاهی نداشته اند.

خبر مرتبط  چین به قوانین خارجی "غیر موجه" که به کسب و کار آن آسیب می رساند پاسخ می دهد - RT Business News

روچیلدها می گویند که این صندوق دوباره در سال تأسیس شد “بی توجهی به منشور اصلی” اجازه دادن به شهر وین برای اداره دارایی های وقف. در ابتدا قرار بود این کمیته توسط 12 کمیته اداره شود و بیشتر اعضای هیئت مدیره از طرف خانواده روچیلد معرفی می شوند.
همچنین در rt.com
روچیلدز متهم به شکار در شرکت های دولتی آفریقای جنوبی شدبا مسئولیت بنیاد این شهر ، این کشور توانست املاک ارزشمندی را در “بسیار کم ارزش” خانواده ادعا می کند که قیمت ها همچنین شهرداری را به اصلاح اساسنامه خیریه برای ایجاد شهر متهم می کند “ذینفع نهایی کلیه دارایی های موقوفه روچیلد.” با این حال ، مقامات وین استدلال می کنند که استدلال های هوگوت چیست “قابل تحمل نیست” و بنیاد مستقر شد “کاملاً مطابق با [its] هدف اصلی “

نوادگان اکنون می خواهند بنیاد را به شکل اصلی خود تأسیس کرده و هیئت مدیره 12 نفره را احیا کنند. آنها همچنین می گویند که ادعا در مورد ساختن نیست “سود شخصی” اما برای کمک به روانپزشکان برای نیازمندان.

خبر مرتبط  برنامه های توسعه تسلا در چین به دلیل تعرفه های ایالات متحده متوقف شد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید