هوندا در سال 2022 به دلیل کاهش تقاضا ، بازار خودرو روسیه را ترک می کند – اخبار تجاری RT

شرکت تابعه خودروساز ژاپنی اعلام کرد ، نمایندگی های رسمی فروش اتومبیل در روسیه از سال 2022 دیگر خودروهای جدید هوندا را دریافت نخواهند کرد ، و توضیح می دهد که این اقدام به عنوان بخشی از تلاش های خود برای بازسازی است.

این شرکت روز چهارشنبه در بیانیه ای به نقل از رسانه های روسی گفت: حضور هوندا در بازار روسیه به فروش تجهیزات موتور سیکلت و برق محدود خواهد شد. این خدمات به ارائه خدمات پس از فروش به دارندگان هوندا ادامه خواهد داد.

علیرغم مسابقه پایان سال که پس از فلج شدن ویروس کرونا در نیمه اول سال ، باعث تسکین خودروسازان شد ، طبق اعلام انجمن ، خرید خودروهای هوندا در روسیه 50 درصد در ماه نوامبر کاهش یافت. مشاغل اروپایی. این شرکت ماه گذشته فقط 79 وسیله نقلیه در کشور فروخته است ، در حالی که فروش کلی خودروهای جدید و وسایل نقلیه سبک تجاری با 5.9 درصد افزایش به 157.580 رسیده است.

خبر مرتبط  بیت کوین در بالاترین میزان سود ماهانه از سال 2019 تاکنون - بالاترین میزان بالغ بر 28،500 دلار را تنظیم کرده است - RT Business News

طی بیش از 11 ماه امسال ، هوندا 1،383 وسیله نقلیه در روسیه فروخته است – 15 درصد کمتر از مدت مشابه سال 2019.

با این حال ، فروش شرکت ژاپنی در بازار خودرو روسیه حتی قبل از بحران ویروس کرونا کاهش یافته است. در سال 2019 ، آنها 64 درصد از سال قبل افت کردند و فقط به 1836 ماشین رسیدند. در آن دوره بیش از 1.7 میلیون ماشین جدید در روسیه فروخته شده است.

خبر مرتبط  پروفسور ولف به Boom Bust - RT Business News گفت: اقتصاد آمریكا ممكن است بدون تزریق گسترده دیگری با سقوط بی سابقه ای روبرو شود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید