هواپیمای 737 MAX زمینی Boeing برای شروع پروازهای تست صدور گواهینامه در ایالات متحده آمریکا از اوایل روز دوشنبه – گزارش ها – اخبار تجاری RT

براساس گزارش ها ، تنظیم کننده ایمنی هوایی ایالات متحده پرواز های آزمایشی 737 MAX مشکل بوئینگ هفته آینده را آغاز خواهد کرد. هواپیماها پس از دو تصادف مهلک که در نرم افزار کنترل پرواز مقصر شناخته شده بودند ، در سراسر جهان به زمین نشستند.

به گزارش رویترز و وال استریت ژورنال ، با استناد به منابع ، گزارش پرواز با اداره هواپیمایی فدرال (FAA) از اوایل دوشنبه آغاز می شود و سه روز ادامه خواهد داشت. این یک آزمایش کلیدی برای سریال های 737 MAX ناخوشایند بوئینگ است که در صورت موفقیت ، می تواند راه صدها هواپیمای زمینی را برای استفاده مجدد در خطوط هوایی در سراسر جهان هموار کند.

خبر مرتبط  چرا این تجمع نفتی دوام نخواهد داشت - اخبار تجاری RT

در ماه مارس سال گذشته پس از تصادفات در اندونزی و اتیوپی ، 346 نفر کشته شدند. در هر دو مورد ، نرم افزار کنترل جدید پرواز باعث شد هواپیما اندکی پس از برخاست ، به طور غیر منتظره ای از خواب بیدار شود.

این حوادث غم انگیز نگرانی های گسترده ای را در مورد نقص فنی و کنترل کیفیت در بوئینگ و همچنین آموزش مناسب برای خلبانان برای پرواز هواپیماهای 737 MAX ایجاد کرد.

خبر مرتبط  غرق شدن اتحاد؟ Coronavirus وجود رنو را زیر سوال می برد و 20،000 شغل را در نیسان تهدید می کند - RT Business News

بوئینگ از آن زمان کتابچه های پرواز خود را به روز کرده و چندین ویژگی از مدل 737 MAX را از جمله نرم افزار کنترل پرواز و سخت افزار مرتبط با آن در کابین تجدید نظر کرده است.
همچنین در rt.com
لغو هواپیما Boeing همچنان از سفارشات جدید فراتر رفته استخبر مرتبط  اقتصاد جهانی هرگز ممکن است به سطح رشد قبل از همه گیری بازگردد - بانک جهانی - اخبار تجاری RT

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!