هواپیماها در حالی که فرودگاه “برلین” بالاخره بلند می شوند ، فرودهای اولیه خود را انجام می دهند – RT Business News

فرودگاه براندنبورگ ویلی برانت بعد از یک دهه تأخیر و بودجه کلان ، سرانجام روز شنبه با لمس پروازهای Easyjet و Lufthansa در پایتخت آلمان از اولین هواپیماهای خود استقبال کرد.

تقریباً 30 سال پس از اولین برنامه ریزی برای فرودگاه ، بعد از ظهر شنبه این دو جت در عرض چند دقیقه از یکدیگر لمس شدند. متصدیان فرودگاه امیدوارند که این در نهایت باعث طولانی شدن تلاطم تأسیسات شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=6Zf8G3ojsCU

امید بود که هواپیماها یک فرود موازی را انجام دهند ، اما به دلیل آب و هوا مجبور شد کمی قبل از لمس هواپیما منهدم شود.

خبر مرتبط  ویروس کرونا ویروس بیش از 100 میلیون نفر را مجبور به تغییر شغل طی 10 سال می کند - RT Business News

این فرودگاه به نام صدراعظم سابق آلمان غربی ویلی برانت نامگذاری شده است. جایگزین فرودگاه های کوچکتر Schoenefeld و Tegel شهر خواهد شد. از Schoenefeld به عنوان ترمینال سوم فرودگاه جدید استفاده خواهد شد ، در حالی که Tegel پس از 60 سال خدمات برای همیشه تعطیل خواهد شد.

اولین افتتاح برنامه ریزی شده این پروژه در سال 2010 به تأخیر افتاد ، زمانی که شرکت برنامه ریزی ساختمانی ناظر بر ساخت ورشکست شد و مقررات جدید ایمنی اروپا معرفی شد.

خبر مرتبط  واشنگتن می خواهد از "سلاح تحریم" علیه خط لوله "رود نورد استریم 2" روسیه استفاده کند - پروفسور به Boom Bust گفت - RT Business News

هزینه های پروژه از بودجه اصلی 2.7 میلیارد یورویی به سرانجام رسید که تقریباً 6 میلیارد یورو تکمیل شد.
همچنین در rt.com
با یک دهه تأخیر ، میلیاردها میلیارد بودجه و در بدترین زمان ممکن: سرانجام فرودگاه جدید برلین افتتاح شدانگلبرت لویتکه دالدروپ ، مدیر اجرایی فرودگاه فرودگاه برلین ، گفت که تصمیم گرفته شده است که افتتاح این فرودگاه را به یک امر خاموش تبدیل کنند ، زیرا نامزد طولانی مدت باعث شده تا برلین و آلمان “یک مسخره” “هیچ مهمانی بزرگی برگزار نخواهد شد. ما به سادگی قرار است باز کنیم ، “ لوئتکه دالدروپ گفت.

خبر مرتبط  در حالیکه تسلا قصد داشت شروع به پذیرش ارز رمزپایه کند - Bitcoin Business 44.400 دلار فروخت

فعالان شورش انقراض با آرزوی گشایش کم فشار همراه نبودند زیرا آنها همزمان با فرود هواپیما یک اعتراض اقلیمی را در فرودگاه برپا کردند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!