هواوی می گوید که در حال مبارزه برای “بقا” است زیرا واشنگتن تولید کنندگان تراشه های جهانی را قطع می کند – RT Business News

غول فناوری چینی هواوی روز دوشنبه اظهار داشت كه طبق مقررات جدید آمریكا با هدف محدود كردن صادرات تراشه به این شركت ، “ اجتناب ناپذیر” تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. وی افزود که “با قاطعیت مخالف است” آخرین اقدام واشنگتن است.

وی گفت: “ایالات متحده از قدرت های تکنولوژیکی خود برای خرد کردن شرکت های خارج از مرزهای خود استفاده می کند. این تنها به تضعیف جایگاه اعتماد شرکتهای بین المللی به فناوری و زنجیره های تأمین ایالات متحده می انجامد. در نهایت ، این به منافع ایالات متحده آسیب می رساند ، “ هواوی در بیانیه ای گفت و افزود که این تصمیم گرفته شده است “خودسرانه و فجیع است ، و تهدید می کند که کل صنعت در سراسر جهان را خراب می کند.”

رئیس شرکت ، Guo Ping ، در اجلاس سالانه تحلیلگران جهانی هواوی روز دوشنبه گفت: “ما انتظار داریم که به ناچار تجارت ما تحت تأثیر قرار گیرد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به دنبال راه حل باشیم. ”

“بقا کلمه کلیدی برای ما در حال حاضر است ،” او اضافه کرد.

خبر مرتبط  با از بین رفتن تقاضا ، رشد کارخانه هند در بیش از یک دهه گذشته - RT Business News

طبق گفته Guo ، هواوی در سال گذشته 18.7 میلیارد دلار برای کالاهای تهیه کنندگان آمریکایی هزینه کرده است “ادامه خرید” اگر واشنگتن اجازه دهد




همچنین در rt.com
بازار جهانی تلفن های هوشمند به دلیل همه گیر شدن کرونավիր ویروس بزرگترین کاهش سالانه در تاریخ را متحمل می شود



خبر مرتبط  بانک های بزرگ ، مارک های مواد غذایی و آرایشی مرتبط با سو ab استفاده های گسترده در صنعت روغن نخل - گزارش - RT Business News

وی گفت که این شرکت متعهد به رعایت قوانین ایالات متحده است و تحقیق و توسعه و موجودی را برای تحقق فشارهای ایالات متحده افزایش داده است.

تولید کنندگان خارجی که از تجهیزات ساخت تراشه در ایالات متحده استفاده می کنند ، اکنون ملزم به گرفتن مجوز هستند قبل از اینکه اجازه فروش نیمه هادی ها به هواوی ، سازنده تلفن های هوشمند شماره دو جهان را داشته باشند. چنین حکمی روز جمعه توسط وزارت بازرگانی ایالات متحده صادر شد.

خبر مرتبط  آمار و ارقام صنعت به RT - RT Business News گفتند که کمکهای مالی گسترده در ایالات متحده امری اجتناب ناپذیر اما بهبودی که هنوز یک رویای دور از ذهن بوده است

بیشتر بخوانید: Huawei در صدر لیست تامین کنندگان جهانی تلفن های هوشمند 5G قرار دارد

هوآوی به وزارت بازرگانی ایالات متحده اضافه شد “لیست نهاد” یک سال پیش ، به دلیل نگرانی های مربوط به امنیت ملی ، پس از آن که واشنگتن رئیس فناوری را به جاسوسی از مشتریان متهم کرد. هواوی این ادعاها را تکذیب کرده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید