هواوی بر سامسونگ به عنوان برترین سازنده تلفن های هوشمند جهانی پیشی می گیرد – گزارش – RT Business News

با وجود تلاش های ایالات متحده برای فشار بر هواوی ، طبق گفته های این غول فناوری چینی ، عنوان بزرگترین تولید کننده تلفن های هوشمند جهان در ماه آوریل با غلبه بر سامسونگ ، از بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند جهان در ماه آوریل ، پیروز شد.

هواوی برای نخستین بار سهم بیشتری از رقیب کره جنوبی خود در بازار داشت. معاون تحقیقات رئیس جمهور در Counterpoint ، نیل شاه ، به خروجی فناوری Gizmochina فاش كرد كه هواوی در ماه آوریل 19 درصد از بازار را به دست آورد ، در حالی كه محموله های سامسونگ در مدت مشابه دو درصد كمتر بودند.

خبر مرتبط  بیت کوین مونالیزا قرن بیست و یکم است - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
تسلط پرتفوی حق ثبت اختراع هواوی ، برنده این مسابقه در مسابقه 5G با ایالات متحده استهنوز مشخص نیست که آیا این روند تا پایان سه ماهه دوم ادامه دارد یا بیشتر ، زیرا میزان فروش هر دو شرکت به دلیل همه گیر شدن کرونوی ویروس کاهش یافته است. براساس داده های Counterpoint Research ، در سه ماه نخست امسال ، شکاف بین دو شرکت به سه درصد رسیده است که محموله های هواوی 17 درصد و سامسونگ 20 درصد است.

با این حال ، طبق گفته دیگر تحلیلگران شرکت تحقیقاتی ، هواوی در سه ماهه اول سال 2020 بر بازار گسترده تلفن های هوشمند چینی تسلط داشت. افزایش سهم در بازار داخلی می تواند یکی از عوامل تسلط هواوی باشد ، زیرا اقتصاد چین پس از محدودیت های Covid-19 یکی از اولین کسانی بود که دوباره بازگشایی شد.

خبر مرتبط  تولید ناخالص داخلی هند بیش از 16٪ در ماه آوریل تا ژوئن در میان عدم قطعیت همه گیر - قرارداد بیزینس RT
همچنین در rt.com
شرکت های تحقیقاتی ادعا می کنند که غول های فناوری ایالات متحده هنوز با شرکت های چینی در لیست سیاه مشغول تجارت هستندپیشرفت در حمل و نقل هوآوی به رغم اینکه شرکت خود را در میانه تجارت و تنش های سیاسی بین واشنگتن و پکن یافت. سال گذشته ، این شرکت در فهرست افراد مشهور قرار گرفت که مشاغل آمریکایی را از معامله با هواوی ممنوع می کند مگر اینکه تصویب دولت داشته باشد.

خبر مرتبط  چین برای سو Googleاستفاده احتمالی از بازار Android ، از Google تحقیق می کند - گزارش - اخبار تجاری RT

واشنگتن همچنین به متحدین خود برای قطع روابط با هواوی فشار آورده و گفته است که این شرکت یک تهدید امنیتی است. دولت آمریكا در جدیدترین اقدام خود علیه این شركت چینی سعی در خنثی كردن دسترسی هواوی به منابع نیمه هادی دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید