هواوی با نام تجاری با ارزش ترین چین – RT Business News

لیست منتشر شده توسط نام تجاری اتحاد نشان داد كه غول فناوری هوآوی به ارزشمندترین مارك چین تبدیل شده است و ارزش 815.1 میلیارد یوان (117 میلیارد دلار) دارد. ارزش کل 20 مارک برتر چینی به 6.12 تریلیون یوان رسید.

این گزارش که توسط China Daily مشاهده شده است ، شرکت خدمات اینترنتی Tencent Holdings را در رده دوم قرار داده و ارزش آن 746 میلیارد یوان (107.13 میلیارد دلار) است. پس از آن علی بابا (671.64 میلیارد یوان یا 96.4 میلیارد دلار) ، بانک صنعتی و تجاری چین (588.15 میلیارد یوان یا 84.4 میلیارد دلار) و China Mobile (430.28 میلیارد یوان یا 61.7 میلیارد دلار) قرار دارند.

خبر مرتبط  بحران COVID می تواند بزرگترین شرکتهای نفتی جهان متحد - RT Business News

داروسازی و تجهیزات پزشکی ، الکترونیک ، اینترنت و مواد غذایی و نوشیدنی نماینده اکثر صنایع در بین 500 مارک برتر در این رتبه بندی بود.

در مجموع 55 مارک تجاری از بخش تجهیزات دارویی و پزشکی به دلیل تقاضا برای ماسک ، دستگاه تنفس ، آزمایش اسید نوکلئیک و واکسنها در میان همه گیر کوراو ویروس افزایش یافته است و باعث افزایش ارزش برند کل صنعت می شود.

خبر مرتبط  روسیه 4.4 میلیارد دلار به ذخایر فارکس تنها در یک هفته - RT Business News اضافه می کند
همچنین در rt.com
هواوی دیگر به دلیل تحریم های ایالات متحده دیگر چیپست های پرچمدار خود را تولید نخواهد کرددر این لیست همچنین مشخص شد كه 43 مارك الكترونیك وارد 500 رده بندی برتر قرار گرفت و شیائومی (85.97 میلیارد یوان یا 12.3 میلیارد دلار) با ارزش ترین بنگاه الکترونیك شد.

خبر مرتبط  با افزایش تقاضا ، تولید فولاد چین در ژوئیه به رکورد جدید صعود کرد - RT Business News

امسال 41 مارک موجود در این لیست از بخش اینترنت آمده اند ، زیرا این بیماری همه گیر ، مصرف کنندگان بیشتری را به صورت آنلاین هدایت کرده است. در این گزارش آمده است که خرید آنلاین ، سرگرمی و دفاتر در نتیجه Covid-19 از مزایای چشمگیری برخوردار شده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید