هنگامی که coronavirus تقاضای نفت را کاهش می دهد سود Rosneft سود می کند – RT Business News

غول نفتی روسیه روزنفت روز جمعه از ضرر سه ماهه اول 156 میلیارد روبل (2.1 میلیارد دلار) در نتیجه رکود بی سابقه تقاضای جهانی نفت و روبل ضعیف تر خبر داد.

شرکت گفت این کشور مطابق توافق جهانی برای مهار تولید ، تولید نفت و میعانات گازی را 2.2 درصد از این مدت سال گذشته به 4/64 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز) کاهش داده است. این کشور همچنین قصد دارد امسال سرمایه گذاری را در حدود 2.7 میلیارد دلار یا 21 درصد کاهش دهد.

خبر مرتبط  بایدن می گوید که تعرفه های ترامپ برای چین را برای مدتی حفظ خواهد کرد - RT Business News

ایگور سچین ، مدیرعامل Rosneft در بیانیه ای گفت “2020 ممکن است به یک نقطه عطف برای صنعت جهانی نفت و گاز تبدیل شود. در نتیجه همه گیر ویروس جهانی Covid-19 ، تقاضا برای نفت خام با افت بی سابقه ای روبرو شده است ، که منجر به افت چشمگیر قیمت انرژی شد.”

با این حال ، سچین که روزنفت را اضافه کرد “بهتر از همیشه برای چالش های خارجی که به طور جدی بر عملکرد شرکت های انرژی در سراسر جهان تأثیر می گذارد ، آماده شده است.”
همچنین در rt.com
بزرگترین شرکت نفت روسیه در معاملات جدید نفت دلار را فروخته استخبر مرتبط  روسیه 20 میلیارد دلار برای پروژه های سرمایه گذاری جدید با چین پیشنهاد می کند - RT Business News

براساس این بیانیه ، درآمد سه ماهه ژانویه تا مارس با کاهش 15 درصدی به 1.77 هزار میلیارد روبل (24 میلیارد دلار) برای قیمت های پایین نفت ، در حالی که درآمد قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک (EBITDA) با 44 درصد کاهش به 309 میلیارد روبل (4.2 دلار) رسیده است. بیلیون). سود خالص Q1 این شرکت به 131 میلیارد روبل (1.8 میلیارد دلار) رسیده است.

خبر مرتبط  کشورهای حوزه خلیج فارس ناامیدتر از افزایش قیمت نفت هستند - RT Business News

منفی “موارد غیر نقدی” تاثیری در توانایی Rosneft برای ایجاد جریان نقدی آزاد نداشته است ، مبلغ 219 میلیارد روبل (3 میلیارد دلار). “با تشکر از این ، و با وجود وخامت اوضاع اقتصاد کلان ، ما همچنان به کاهش بدهی خود و توزیع پول به سهامداران خود ادامه می دهیم.” سچین گفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید