هند یک تحقیق ضد دامپینگ در مورد برخی از واردات آلومینیوم از چین آغاز می کند – RT Business News

دهلی نو تحقیقاتی را برای تعیین اینکه آیا واردات برخی از محصولات آلومینیوم نورد مسطح از چین کمتر از قیمت های داخلی از سال مالی 2017 تا دسامبر 2019 است ، آغاز کرده است.

این تصمیم بر اساس شکایت شرکت تولید کننده آلومینیوم و مس هند Hindalco Industries است که ادعا می کند خسارت به صنعت داخلی به دلیل کالاهای دپو شده وارد شده است.

“متقاضی همچنین با توجه به افزایش قابل توجه واردات در مقایسه با سال پایه ، ظرفیت های مازاد قابل توجه در کشور موضوع ، گرایش صادرات بالا به تولید کنندگان در کشور موضوع و توانایی بالا بردن تولید به طور خلاصه ، ادعا کرده است که واردات تهدید صدمه مادی است. طول،” به نقل از روزنامه اقتصادی تایمز ، اداره کل درمان های تجاری هند (DGTR) گفت.

خبر مرتبط  تبدیل BEER به انرژی - RT News News

DGTR گفت ، دامپینگ ادعایی منجر به سرکوب قیمت و رکود در صنعت داخلی شده است. در یک اعلان جداگانه ، بر اساس شکایتی که توسط تولید کننده Heubach Color Private ارائه شده ، عوارض ضد دامپینگ در واردات رنگدانه Diketopyrrolo Pyrrole از چین توصیه شده است. مقامات وظیفه 1.31 دلار به ازای هر کیلوگرم محصول را که به عنوان رنگدانه ای با عملکرد بالا در رنگ های منتقل شده از آب ، لعاب ها ، اپوکسی ها و کاربردهای خودرویی و صنعتی استفاده می شود ، توصیه کرده اند.
همچنین در rt.com
هند به دنبال کنترل شدیدتر واردات کالاهای چینی از سایر کشورهای آسیایی استخبر مرتبط  روسیه تولید نفت را در ماه مه نزدیک به هدف اوپک + کاهش می دهد - RT Business News

DGTR گفت ، با استناد به یافته های خود ، واردات قیمت صنعت داخلی را در بازار كاهش می دهد و در صورت توقف مالیات بر ضد دامپینگ ، در حالی كه چین نگه دارد ، عملکرد صنعت داخلی نیز رو به زوال است. “ظرفیت های قابل توجه”

عوارض قبلی ضد دامپینگ در 17 آگوست 2015 به مدت 5 سال بر واردات محصول از چین و سوئیس اعمال شد.

بیشتر بخوانید: هند می خواهد تمام ذغال سنگ کک سازی و آنتراسیت که روسیه می تواند ارائه دهد

هند مانع از واردات برخی از کالاهای چینی ، از جمله کالاهایی که مجدداً از کشورهای دیگر استفاده شده است ، شده است. تشدید مقررات مربوط به واردات از چین به دنبال درگیری مرگبار در ماه ژوئن بین سربازان هندی و چینی در امتداد مرز مورد مناقشه در هیمالیا رخ داد که در آن 20 سرباز هندی کشته شدند. دهلی نو از این زمان که دومین شریک تجاری این کشور است ، صد در صد چک فیزیکی برای محموله های چین اعمال کرده است. گردش مالی تجارت بین دو کشور در سال مالی منتهی به مارس 2019 به ارزش 87 میلیارد دلار بود که کسری تجاری 53.57 میلیارد دلاری به نفع چین بود ، گسترده ترین هند با هر کشور است.

خبر مرتبط  ترامپ چوب تعرفه ای را به "کارتل غیرقانونی اوپک" داد و قول داد "هر کاری که بخواهد" انجام دهد (اما نفت آمریکا قطع نشود!) - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید