هند و پاکستان ممکن است در میان محاصره Covid-19 برخی از صنایع مهم را بازگشایی کنند – RT Business News

علیرغم اقدامات سختگیرانه قرنطینه ای به دلیل همه گیر شدن کوروی ویروس ، هند و پاکستان قصد دارند تا حدودی بخش هایی از اقتصادهای خود را باز کنند تا از تأثیرات مالی خاموشی ها در منطقه جلوگیری کنند.

در هندوستان که تحت فشار 21 روزه قرار دارد ، میلیون ها نفر بدون کار مانده اند. بانک جهانی پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی کشور در سال مالی آغاز شده از اول آوریل به 1.5 درصد کاهش یابد. این کمترین سرعت در سه دهه خواهد بود.

چندین ایالت قبلاً خواستار تمدید خاموشی شده اند ، گرچه از اقدامات گسترده تر حمایت می کنند. این قفل در نیمه شب سه شنبه به پایان می رسد و نخست وزیر نارندرا مودی تصمیم دارد تصمیم بگیرد که آیا باید تمدید شود.

خبر مرتبط  چین ممکن است یوان دیجیتال را در بزرگترین برنامه تحویل مواد غذایی کشور - RT Business News - آزمایش کند
همچنین در rt.com
به گزارش اقتصادآنلاین ، ملل آسیای جنوبی با گذشت 40 سال از سقوط اقتصاد کروناویو – با بانک جهانی ، بدترین رکود اقتصادی را تجربه خواهند کردتعداد موارد کرونا ویروس در هند به 91515 نفر رسیده است (از جمله 308 کشته). یک منبع بی نام دولت به رویترز گفت که مودی از کابینه خود خواسته است برنامه هایی برای افتتاح برخی صنایع مهم (تولید خودرو ، منسوجات ، بخش های دفاعی و الکترونیکی) ارائه دهد زیرا معیشت میلیون ها نفر در معرض خطر است. این منبع گفت: شرکت ها می توانند ضمن اطمینان از مسافت اجتماعی ، یک چهارم عملیات خود را آغاز کنند.

خبر مرتبط  سود EasyJet کاهش می یابد زیرا بحران ویروس کرونا ، سفرهای جهانی را با مشکل روبرو می کند - اخبار تجاری RT

منهور لال ختار ، رئیس دولت شمالی هاریانا ، هند گفت که وی قصد دارد ایالت خود را به سه منطقه تقسیم کند. وی گفت: “در منطقه سبز ، صنایع کوچک و متوسط ​​مجاز به شروع کار خواهند بود ، مشروط بر اینکه کارآفرین به ما متعهد شود که دستورالعمل ها را با حروف و روحیه انجام دهد. ما می خواهیم صنایع کوچک ابتدا کار خود را با ظرفیت کمتری شروع کنند. “ خضر گفت.

در همین حال ، در پاکستان ، فرماندهی و کنترل این کشور به سرپرستی نخست وزیر عمران خان و متشکل از رهبری مدنی و نظامی ، قرار است روز دوشنبه برای تصمیم گیری در مورد تمدید قفل کشور در فراتر از 15 آوریل ملاقات کند.

خبر مرتبط  با رشد تعداد جهانی پرونده های Covid-19 ، بازارهای سهام از ترس انسداد بیشتر سقوط می کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
چه اتفاقی می افتد اگر اقتصاد قفل شدن تاج تا ماه مه برداشته نشود ، اقتصاد هند چه خواهد بود؟دو وزیر کابینه به رویترز گفتند که در این جلسه طرحی برای بازگشایی برخی از صنایع در فازها ، بطور عمده بخش های ساختمانی و صادراتی ارائه خواهد شد. وزیران گفتند كه صاحبان مشاغل باید حسابهای مربوط به اقدامات ایمنی را ارائه دهند و از ضد عفونی كننده ها در كارخانه های خود اطمینان حاصل كنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید