هند و تحریم قوانین و تعرفه های شدیدتر در واردات چین در میان ردیف مرزها – RT Business News

منابع استانداردهای هند می خواهند حداقل 370 محصول چینی هنجارهای سختگیرانه تری را اعمال کنند ، تا اطمینان حاصل شود که کالاهایی که می توانند به صورت محلی وارد نشوند ، وارداتی نیستند.

طبق گفته ها این محصولات شامل مواد شیمیایی و دارویی ، مواد لاستیکی و فلزی ، ماشین آلات سنگین و صنعتی ، کاغذ ، فولاد ، شیشه ، کود ، مبلمان ، الکترونیک و اسباب بازی های پلاستیکی خواهد بود.

منابع محلی گفتند که بحث ها برای افزایش عوارض واردات روی مبلمان و همچنین قطعات خودرو و کمپرسورهای تهویه مطبوع ادامه دارد. این پیشنهاد توسط وزارت دارایی هند به عنوان بخشی از فشار دولت برای تولید محلی بیشتر ارزیابی می شود.

خبر مرتبط  ساکسو بانک پیش بینی کرده است که کالاها برای افزایش ارزش پول روسیه در سال 2021 - RT Business News
همچنین در rt.com
سنگاپور برای تبدیل شدن به برترین وارد کننده مهندسی هند ، ایالات متحده را تحت فشار قرار می دهدبراساس همین منابع ، وزارت تجارت بطور جداگانه اقدامات غیر تعرفه ای را برای بررسی واردات چین مورد بررسی قرار می دهد تا از سقوط قوانین سازمان تجارت جهانی جلوگیری کند. آنها گفتند که این اقدامات شامل بازرسی های بیشتر ، آزمایش بیشتر محصولات و الزامات صدور گواهینامه با کیفیت است.

خبر مرتبط  ایالات متحده با تعرفه های 2018 چین ، قوانین WTO - قوانین تجارت را نقض کرد - اما موفق باشید که آن را اجرا کنید - RT Business News

نیاز به جانشینی واردات پس از ایجاد اختلال در منابع اولیه مواد اولیه از چین در پی بیماری همه گیر Covid-19 ، در هند به وجود آمد. خواستار تسریع این روند در پی درگیری کشنده مرزی بین سربازان هر دو کشور در امتداد مرز مورد مناقشه در هیمالیا در این ماه افزایش یافته است.

خبر مرتبط  تا جایی که ممکن است با بازنشانی عالی برای اقتصاد جهانی ، بیت کوین دریافت کنید - Max Keizer - RT Business News

بیشتر بخوانید: هند و چین به دلیل درگیری مرزی کشنده هنوز خام به دوست مشترک روسیه دست پیدا می کنند

چین بزرگترین وارد کننده هند است و خریدهایی از قبیل کالاهای الکترونیکی ، ماشین آلات صنعتی و مواد شیمیایی ارگانیک تقریباً 70 میلیارد دلار در سال 2019 انجام می شود. پکن با دهلی نو مازاد تجاری در حدود 50 میلیارد دلار دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید