هند می خواهد ByteDance والدین TikTok 11 میلیون دلار برای دسترسی به حساب های بانکی منجمد واریز کند – رسانه – RT Business News

طبق گزارشات ، دادگاه هند درخواست ByteDance را مبنی بر انسداد حساب های بانکی خود رد کرده است ، درحالی که درمورد تحقیق احتمالی فرار مالیاتی منجمد شده است ، تا این که شرکت چینی برای جبران معاملات مالی خود حدود 11 میلیون دلار سپرده گذاری کرد.

رویترز گزارش داد ، یک مشاور دولت روز سه شنبه در دادگاه عالی در شهر بمبئی به یک دادگاه دو قاضی گفت که شرکت پشت برنامه معروف ویدیو TikTok حدود 790 میلیون روپیه (11 میلیون دلار) به مقامات هند بدهکار است. طبق گزارشات قضات ، قضات حکم دادند که مبلغ باید در یک بانک دولتی نگهداری شود و مبلغ باید مسدود شود.
همچنین در rt.com
دو مورد طول می کشد تا تانگو: ByteDance ممکن است TikTok را به عنوان اختلاف بین پکن و اپلیکیشن های خرابکار دهلی نو در هند بفروشدخبر مرتبط  HSBC بانک برتر انگلیس "راه اندازی تله" برای هواوی چین در تحقیقات آمریکا را تکذیب کرد - اخبار بازرگانی RT

در حالی که اعتقاد بر این است که ByteDance فقط 10 میلیون دلار در چهار حساب بانکی مسدود شده دارد ، نماینده دولت گفت که می توان از این وجوه برای سپرده گذاری استفاده کرد. به گفته رویترز ، مشاور دفتر مالیات فدرال ، جیتندرا میشرا گفت ، با این حال ، حساب ها تا زمانی که مبلغ با حکم دادگاه به بانک دولتی منتقل شود ، مسدود می شوند. شورا متذکر شد که این پول برای هیچ هدف دیگری قابل استفاده نیست.

دارایی های ByteDance در بانک های هند از ماه مارس به دستور واحد اطلاعات مالیاتی محلی مسدود شده است ، زیرا مقامات هند در حال بررسی سو alleged رفتار مالی این شرکت فناوری هستند. منابع پیش از این به رویترز گفته بودند که این تحقیق به معاملات تبلیغاتی آنلاین بین واحد ByteDance در هند و نهاد اصلی آن در سنگاپور مرتبط است.

خبر مرتبط  ایالات متحده تهدید به تحریم شرکت های اروپایی که روی خط لوله Nord Stream 2 روسیه کار می کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
چین هند را به نقض بازار متهم می کند زیرا بیشتر برنامه های چینی ممنوع استByteDance رد کرده است که به دولت هند بدهکار است. این اقدام برای به چالش کشیدن تصمیم برای مسدود کردن حساب های بانکی خود آغاز شد ، و گفت که این کار غیرقانونی است و “به طور نامناسب قصد آزار و اذیت خواهان را داشته است.” این شرکت گفت که به این پول احتیاج دارد زیرا به دلیل مسدود شدن حساب ها نمی تواند حقوق کارمندان خود را پرداخت کند.

خبر مرتبط  روسیه در مسیر دستیابی به یکی از بزرگترین برداشت های دانه از گذشته است - RT Business News

این شرکت چینی در میانه درگیری چین و هند گرفتار شده است. در ماه ژوئن ، تعدادی از سربازان هندی در درگیری نظامی با نیروهای چینی در منطقه مرزی هیمالیا کشته شدند. افزایش تنش بین دو ملت منجر به ممنوعیت TikTok و ده ها برنامه چینی دیگر در هند شد. در حالی که ByteDance به دلیل محدودیت ها به طور قابل توجهی نیروی کار خود را در این کشور کاهش داده است ، اما همچنان 1335 نفر از جمله پرسنل خارج از کار استخدام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید