هند می خواهد تمام ذغال سنگ کک و آنتراسیت روسیه را تحویل دهد – RT Business News

دهلی نو قصد دارد تا واردات زغال سنگ کک ، آنتراسیت و زغال سنگ پودر شده از روسیه را به 40 میلیون تن در سال افزایش دهد. این منابع با ارزش حدود 4.5 میلیارد دلار برای تأمین نیازهای صنعت فولاد هند در نظر گرفته شده است.

این خبر نخستین بار روز دوشنبه توسط شرکت بازرگانی کومرسانت گزارش شده است. به گفته منابع آن ، آناتولی یانوفسکی ، معاون وزیر انرژی روسیه گفت که این موضوع قبلاً با وزارت فولاد هند مورد بحث قرار گرفته است. این وزارتخانه معتقد است که روسیه می تواند حجم بحث شده را تحویل دهد و صادرات نیز می تواند باشد “بسیار رقابتی” با زغال سنگ استرالیا

خبر مرتبط  فروش اتومبیل های برقی در روسیه در حال رشد است اما دقیقاً جلب توجه نمی کند - RT Business News

بر اساس قیمت ذغال سنگ ذغال سنگ کک در ماه ژوئیه حدود 113 دلار در هر تن ، واردات 40 میلیون تن برای هند حدود 4/4 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت.
همچنین در rt.com
روسیه برای افزایش تولید و فروش زغال سنگ ، صادر کننده برتر جهان طی یک دهه خواهد بودخبر مرتبط  سقوط بازار نفت خیلی به پایان رسیده است - RT Business News

در حال حاضر روسیه کمتر از 1 میلیون تن زغال سنگ متالورژی به هند صادر می کند ، در حالی که کل صادرات این منبع در حدود 46 میلیون تن است. بنابراین ، هند می تواند تقریباً تمام صادرات سوخت روسیه را ، که برای تولید فولاد اولیه ضروری است ، به حساب آورد و به یکی از بزرگترین بازارها برای تولیدکنندگان ذغال سنگ روسیه تبدیل شود.

بیشتر بخوانید: روسیه و هند برای پروژه های سرمایه گذاری مشترک در آسیا و آفریقا با یکدیگر همکاری می کنند

خبر مرتبط  اقتصاد هند به شدت به دلیل فعالیت علل فلج کننده به شدت منعقد می شود - S&P - اخبار تجاری RT

یک منبع صنعتی به کومرسانت گفت که دهلی نو قصد دارد تولید فولاد را افزایش دهد ، اما فاقد ذغال سنگ متالورژی خود است. راه حل های فیچر در سال گذشته پیش بینی کرده است که گسترش قدرتمند در تولید فولاد تا سال 2025 این کشور را به بزرگترین وارد کننده زغال سنگ کک سازی تبدیل کند و از چنگال چین پیشی بگیرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید